Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sunnyognak és félnek a...

Miért sunnyognak és félnek a kínai gyerekek? én és nem egy lakótársunk tapasztalta hogy mintha büdösek lennénk nekik. Meglátnak elszaladnak liftel megyünk inkább elrohannak másfele.

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy a szüleik normálisak. tisztelettudóak, és emlékszem múltkor láttam hogy az apja szinte belökte a liftbe a gyereket- vajon mi? látta hogyan viselkedik?- ami még pucolni akart akkor is de rácsapta az ajtót, amikor az egyik lakó mellett akart sunnyogni és tiszteletlenkedett.... szeretném megkérdezni hogy ez másokkal is előfordult már? tapasztaltatok hasonlót? miért van ez? egy normális gyerek nem viselkedik így. és elég bunkóság ha meglátnak valakit elrohannak a másik irányba mikor szomszédok vagyunk....
2015. nov. 4. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Talán mert félnek tőletek vagy a szüleik bántalmazzák őket...

Még gyerekek, hulyeség így magatokra venni a dilijeiket.

2015. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
jézusom.most 2-3 kínai(honnan tudod h kínai?) gyerek miatt kiírtál egy kérdést,mert úgy gondolod,ez a világon élő 1milliárd kínaira(?) is igaz?ez ám az általánosítás.
2015. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Miért bunkóság egy gyerek félelme?

Jajj, akaratán kívül tart valamitől és ezért ösztönösen próbálja elkerülni, hát hogy képzeli a kis köcsög!

2015. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
drága. nem a 7. kerületi cigányok vagyunk. hanem a szomszédok. magyar gyerek érdekes módon képes köszönni is úgy az esetek többségében, de ezek sunnyognak. már ne is haragudj, félni persze lehet, de mindenkitől? oh, értem, tehát ez a helyes magatartás. akkor nem tudom engem miért tanítottak tiszteletre illemre. lehet hiba volt. ez az egész egy vicc. jah és nem csak én tapasztalom hanem elég sokan a házban.
2015. nov. 4. 16:54
 5/15 anonim ***** válasza:
jól van,ne vergődj.arra válaszolj inkább,hogy miből gondolod h kínai.
2015. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
alacsony kicsi sárga... most ha erre akarsz rászállni, elhiheted hogy Afrikában rólad is megmondaná bárki hogy európai vagy még akkor is ha nem rasszista. ennyi. és nem vergődöm. és igen is nekem van igazam. mert a tiszteletlenséget hiába magyarázod az akkor is tiszteletlenség marad.
2015. nov. 4. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
figyu,mielőtt hülyeségeket írnál,nézz már utána egy kicsit,hogy kik merre élnek.afrikában lehet,hogy megmondanák,hogy európai vagyok(bár lehetnék éppenséggel amerikai vagy ausztrál is),de azt biztosan nem,hogy magyar.ugye afrika egy kontinens,amin belül találhatóak országok(nigéria,egyiptom,elefántcsontpart,stb).na most kapaszkodj meg,van egy olyan kontinens,hogy ázsia,amin belül szintén találhatóak országok.ezek közé az országok közé tartozik kína is,meg vietnam,japán,kambodzsa,de még izrael és szíriai is.amikor egy kicsi sárgára azt mondod,hogy kínai,az éppen olyan,mintha kínában valaki azt mondaná rád és a családodra,hogy "itt jönnek a szerbek" vagy "itt jönnek az olaszok",vagy"itt jönnek a norvégok".tehát egyáltalán nem mindegy.a tisztelet valóban fontos dolog,de etnikumtól függetlenül mindenhol találni bunkókat és neveletleneket.én pl.vietnámiakkal lakom egy házban("kicsi sárga ferdeszeműek",ahogy te mondanád),és semmi probléma nincs velük(és a gyerekeikkel sem).amit leírsz biztos így van,de azt kellene megértened,hogy 4-5-10-100 ember viselkedése alapján ne vonj le messzemenő következtetéseket.
2015. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

rendben. tehát. még én vagyok a lehurrogva, buta cigánynak titulálva mert igenis joggal felháborodom azon hogy bunkón viselkedik velem valamelyik szomszéd vakarcs? ez egy vicc. komolyan. de már látom hogy részben miért menekül ebből a tetves országból minden jobbra való emberi lény.


én kérek elnézést hogy fontos számomra az alapvető tisztelet, becsület. elnézést hogy én és testvéreim nem sunnyogtunk gyerekkorunkban, nem hátat fordítottunk a szomszédnak ha véletlen úgy hozta a sors hogy találkoztunk, hanem KÖSZÖNTÜNK. én kérek elnézést.

2015. nov. 4. 18:43
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
azt nem értem,hogy mit vársz,mit mondjunk?igen,neveletlenség nem köszönni és elsunnyogni.menjünk oda és öljük meg őket vagy most mi a f@sszt akarsz már komolyan?:D
2015. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nem tudom miért kell így beszélni velem. én nem beszéltem így veled. csak értelmes véleményeket szerettem volna kapni, viszont mindent, csak azt nem kaptam meg. helyette viszont kaptam értelmetlen, a témába nem vágó kötözködést és oltogatást.

2015. nov. 4. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!