Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidják a fiúk az exeiket?

Miért szidják a fiúk az exeiket?

Figyelt kérdés

Egy sráccal randiztam és szóba került az ex téma,amire így reagált.

"Amikor veled van angyal,amikor meg elhagy akkor k#rva?Elég primitív felfogás ez.Boldog voltam vele,de amikor azt mondta,hogy vége és nem érez már semmit irántam én is ezt mondtam neki,mert így kényelmesebb,de nyilvánvalóan hazudtam.Nem a lányt kell szidni mert otthagy,ha mindig mindenért mást hibáztatunk akkor soha nem tanulunk semmiből.Nem hiszem,hogy valaha is találna olyant aki jobban szereti és megbecsüli mint ahogyan én tettem,de az Ő döntése.Ha valaki menni akar akkor nem könyörögni kell neki,hanem elengedni,de soha nem szabad visszafogadni."


2015. nov. 4. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szidom. Akkor én jobb vagyok?
2015. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet meg van rá az okuk, vagy ha elhagyta őket, akkor a keserűség, nekem nem volt és nem is lesz exem.
2015. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak egy kapcsolatom volt, igaz 3 évig tartott de majdnem 4 évig voltam vele együtt ha azt nézzük. Lényegében a mi kapcsolatunk sem azért ment tönkre mert én hibáztam a dolgokban hanem azért mert ő úgy döntött hogy kiköltözik az anyukájához külföldre és neki ott vannak lehetőségei állás terén. Persze beszéltünk róla hogy ki akar menni külföldre tehát nem volt nekem új téma, meg én tudtam jól hogy ki akar menni anyujához és abban egyeztünk meg hogy havonta 1 hétre úgy is hazajön mert ide is kötődik nagyon sok mindenhez és persze én is mentem volna csak nem azonnal mert nekem fél éves szerződésem volt egy cégnél mivel beiskoláztak engem és a szakmában kaptam állást így fél évet kötelezően kellett dolgozzak náluk hogy ne kelljen a képzés árát nekem kifizetnem meg persze jó is volt a cégnél. Lényegében én is mentem volna barátnőm után, ezt le is beszéltük nem is volt ebből vita meg semmi probléma, de azon a napon mikor utazott levélben szakított velem, azzal hogy ő nem jön haza többet új életre vágyik stb... Írta hogy nagyon szeret és köszöni velem ezt a jó 3 év együtt létet, de ő kint akarja megtalálni élete párját mivel mint kiderült mégsem volt neki elég jó itthon sok barátnőjével és apjával is összeveszett amit mind utólag tudtam meg. Anyukája telebeszélte a fejét hogy itthon soha semmi keresni valója nem lesz és szakítson meg mindent hogy ne kelljen már ide kötődnie, másrészt engem sem kedvelt anyukája csak azért mert nem rendelkezem diplomával ami nélkül szerinte egy lúzer senki az ember.


Én csak ezért haagszom a volt nőmre hogy így kiszúrt velem és nagyon megbántott de soha senki előtt nem szídom őt. Volt már néhány randim ahol csak ismerkedés volt de nem voltam szimpatikus eddig senkinek sem. Ott is előkerült a téma az exről én csak mondtam hogy jó volt vele, csak megbántott elkövetett egy nagy hülyeséget hogy ne kötődhessen ide és mindenkivel megszakította a kapcsolatot velem együtt. Ezen kívül mást nem mondtam.

2015. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!