Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan valaki annyi idősen?

Mitől olyan valaki annyi idősen?

Figyelt kérdés
Lehet a kérdés kicsit hülyén hangzott.tizenéves vagyok,anyámmal,tesóimmal és anyám élettársával élünk.és anya élettársának a lánya gyakran jön ide lakni.30 éves és már több hónapja itt van,mert jogosítványt csinál.Az egyik testvéremnek el kellett mennie a szobájából,az étkezőben alszik egy díványon,mert az a nő van a szobájában.jó,mondjuk a ház nem az anyámé,de ez akkor is furcsa nekem,főleg mert mehetne a testvéréhez is addig lakni,de állítólag azért nem megy,mert a testvérének a gyerekét nem bírja elviselni,vagyis a saját unokaöccsét.pedig ott egy saját emelete lehetne addig,de inkább idejön.A lényeg az,hogy az anyám süt rá meg főz lényegében,és ő nem is segít neki(én szoktam),a mosógépet nem kapcsolja ki,és úgy veszi ki a ruhákat,külön mossa az övét,és mielőtt fürdene,5 tonnát kinyom a cifből,(amit nem ő vett)és azzal súrolja a kádat,mert biztos leprásnak hisz minket.de maga után nem mossa ki a kádat,miután végzett.hogyha eszik,utána gyakran otthagyja az asztalon a tányérját vagy a poharat amiből ivott,és busszal sem bír menni,mindig elfurikáztatja magát valakivel,általában az apjával(bezzeg engem nem szokott senki).5 órán keresztül bent van a fürdőben,minden nap 2 órát foglalkozik bent a hajával és plusz 2 órát a sminkjével,úgy hogy van mikor nem is megy sehová.Közben hangosan zenét,főleg rappet hallgat,és csak azóta nem hallgatja hangosan,hogy összevesztem vele.Különben leszarná,hogy zavar-e valakit.Addig a konyhában szokott kihangostva skype-on beszélni a pasijával,amíg nem vesztem össze vele..mintha bárkit is érdekelne miről beszélnek ők.Nagyon hangos egyébként,mindig kiabálva beszél és nevet(ijesztő a nevetése),és mindig úgy közlekedik,mint egy dú vad...becsapa az ajtókat,az egyik zárat egyszer tönkre is tette.ha nem itt lakik,akkor egy pasival tartja el magát.Az a nagy dolog nála,ha egyszer kétszer elmosogat...és akkor azzal le is tudta a besegítést.Fizetni nem fizet,amiért itt van.de mindenből rengeteget fogyaszt,pazarolja a dolgokat.sokszor okoskodik,belebeszél a mi ügyeinkbe is,amihez semmi köze.(egyébként egy szakmunkás sulit sem tudott elvégezni,de azért nagyra van magával)..sokszor azt mondja hogy izé...mert nem tud rendesen beszélni.egy beképzelt liba.és mikor összevesztünk,úgy jött ki hogy én vagyok a gonosz,amiért nem szeretem,hogy ő itt van,és ha nem tetszik,akkor költözzek el.:O egy 30 éves ingyenélő mondja ezt egy tizenévesnek.és a testvérem cuccait használja minden gond nélkül a szobájában...meg sem kérdezi,hogy használhatja-e,vagy felveheti-e...hogy lehet valaki ilyen??

2015. nov. 4. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és úgy hallottam egy munkahelyet azért hagyott ott,mert letört a körme :D nagyon durva
2015. nov. 4. 18:17
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor teszi az embert, és nem az adja a bölcsességet. Ő rá az élő példa.
2015. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!