Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Bunkó, de jófej vagy kedves, de cserfes barát?

2015. nov. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bunkó, de jófej? Ez nekem egy kicsit paradox. Mindenesetre a másodikat választanám.
2015. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne paradox? Sajnos, volt már szerencsém ilyen baratnőhöz, aki még általános iskolába megállás nélkül piszkált, bántott, de jót lehetett vele hülyéskedni.
2015. nov. 4. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy bunkó. Rám már többen mondták, hogy bántó a humorom, de megértem, ha valaki erre nem kapható, és nem barátkozom sértődős emberekkel, illetve visszafogom magam velük. Azon túl viszont soha nem csúfolok senkit, soha nem nevetek olyan dolgokon, mint hogy például valaki hasra esik, lojális vagyok, megértő... De van, aki szerint arrogáns. Mert türelmetlen vagyok az értetlenekkel. ha valaki így bunkó, azzal nyilván kijövök- Ha úgy bunkó, mint egy bizonyos illető, akire gondolok (beszólt a gimiben mindenkinek, hogy jaj, ezt hogy lehet nem tudni, de bezzeg másból ő volt tájékozatlan, mindenkit leszólt, stb.), akkor utálnám.


A cserfessel nincs baj.

2015. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a bunkó tényleg elég tág fogalom. Én a beszólogatós, nagyképű félére gondoltam. A fenti lány akiről írtam ő még ezek mellé, k...a is volt. Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!