Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megvan mindenem, miért...

Ha megvan mindenem, miért vagyok ilyen boldogtalan?

Figyelt kérdés

Gyönyörű helyen élek, van munkám, pénzem bőven, kb betegre vásárolhatom magam. Emellett nagyon szép vagyok.

Vannak hobbijaim, imádom a művészeteket. 2 éve jegyesek vagyunk a párommal, és az esküvőre készülünk, én mégis pokolian boldogtalannak érzem magam, úgy érzem, valami hiányzik az életemből


21N


2015. nov. 4. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Napok óta egész nap csak eszek, és nézek ki a fejemből.


Elkezdtem rajzolni 2 év után, de nem tudom, van-e értelme foglalkozni vele:

[link]

2015. nov. 4. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik?
2015. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vagy boldogtalan mert megvan mindened. Nincs miért harcolnod, nincs motivációd, szenvedélyed. Megvan mindened, de valójában nincs semmid. Anyagi és pénzügyi javaid vannak, illetve párod, másod nincsen.

Magaddal kell kezdeni valamit, saját magad kell elérned. Nem a ruha, a vásárlás, a munka és a materiális javak adják meg azt aki vagy, hanem hogy milyen vagy EZEK NÉLKÜL.

A szépséget úgy is meglehet találni, hogy nincs körülötted semmi.

2015. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt arról van szó, hogy válaszúthoz érkeztél. Tudatosult benned, hogy a külsőségek és az anyagi javak nem minden. Az, hogy ezek megléte automatikusan elvezet a boldogsághoz, most már látod - hazugság.


Hosszú út áll előtted az önfeltárás terén. Ott fogod megtalálni az élet értelmét, azt a motivációt, ami mindennap kikelt az ágyból. Ebben nem hiszem, hogy bármelyikünk tud itt néhány leírt sorral segíteni (bár ne legyen igazam), mert ez egy személyes út, amelyen csak te, egyedül járhasz. Természetesen a párod, családod, barátaid sokat segíthetnek benne.


Természetesen ettől függetlenül örülj annak, hogy ilyen szerencsés vagy, már ha ezt a szót lehet használni. Szerintem egyszerűen most az a feladatod, hogy megismerd magadat, az életben betöltött szerepedet.

2015. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!