Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a "félelmeme...

Hogyan győzzem le a "félelmemet", ha egyedül vagyok itthon?

Figyelt kérdés

Igazság szerint ez olyan félelem, ami minden miatt rettegésben tart :D

Rosszul leszek, és nem tud rajtam senki segíteni... vagy jön valaki betörő... vagy természetfeletti dolgok fognak történni :D vagy mit tudom én...

Tudom, hogy gyerekes, de ha tudom, hogy kb. 2 órát leszek egyedül itthon, még akkor is félek, nappal is, de főleg sötétedés után.

Nagyon-nagyon város a hasznos válaszokat! A figyelemelterelést ne ajánljátok, vagy ha igen, konkrétumokkal, mert eddig filmekkel, videókkal, stb-vel, nem jött össze :)

Köszönöm!!!



#18/L #Jah:
2015. nov. 5. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Lényeg, hogy ne aludj el, lehet, hogy megfigyelnek és csak arra várnak, de az is egy megoldás lehet ha égve hagyod a kislámpát :D
2015. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálnak betörni hazai terepen harcolsz. Ő sokkal nagyobb veszélynek van kitéve, ha még sötétben is tudod mi hol van és bármikor átvághatod a torkát:)
2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

En falu vegeben lakom erdo szelen es szoktak jarni nalunk a kertbe szarvasok, ez ejszaka es mindig hallok reccseneseket, es mindig feltem hogy betorok vagy szellem. De apukam egyik este kiment lefotozni oket es megmutatta hogy nincs mitol felem:


[link]

2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Horror filmeket ne nagyon nézzél szerintem,mert paranoiás leszel.

Meg az is gond,hogy már 18 vagy és még mindig félsz egyedül,ez igy nincs rendben. :(

2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olvass erröl, es az is segithet, ha szakemberhez fordulsz!

Ill. epp most olvastam, Bach elsösegely viragesszenciat is kiprobalhatod esetleg...

(Ha segit, erdemes atgondolni hosszabb tavon szemelyre szabott Bach esszencia összeallitasat. A joval dragabb Moksa csepp, ha vkinek van ilyen a környezetedben, allitolag hasonlo hatasu, ha par cseppet kapsz kiprobalasra egyedüllet elött.) Ami uj, szokatlan, attol valo felelem egy bizonyos fokig termeszetes is lehet, nyilvan a merteke nem mindegy.

2015. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nappal szimplán próbálj arra gondolni, hogy a kutya se törne be akkor hozzátok, hiszen bárki megláthatná őket, ahogy sötétedés után sem, legalábbis gondolom, nem éjfél után vagy egyedül otthon. Egy ember figyelmét gyakran egy másik tudja a legjobban lekötni, beszélgess barátnőkkel, így legalább tudat alatt érezheted kicsit jobban a biztonságot is, hogy ha bármi történne, azonnal tudnál szólni az illetőnek, hogy segítsen.
2015. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy pitbullt. Én erdő szélen lakok két pitbullal, minden este itt fekszenek a lábamnál. Nagyon jó érzés. Tényleg megvédenek. Ide betörő es szellem se meri betenni a lábát. ☺ pedig mindenhova betörtek a környéken csak hozzánk nem. Van hogy éjszakára az ajtot is nyitva felejtem de tudom nem kell félnem.
2015. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja kutyák nélkül én is félnék azért egyedül éjszaka. Utolso voltam.
2015. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! A többiek meg pukkadjanak meg...
2015. nov. 8. 18:15
 10/11 anonim válasza:
Vedd körül magad valami megnyugtató dologgal. Például van aki égve hagyja a lámpát, egész éjszaka telefonál (költséges), vagy fegyvert tart az éjjeli szekrényen vagy a kispárna alatt. Hasonló dolgok lelkileg megnyugtatnak, valamint az, ha a kis szobád, mint valami erődöt kialakítod, hogy nehezebben jöjjenek be, így több időd van reagálni. Jól zárható ajtó, vagy retesz... ilyenek. Mielőtt túlzásba esnék, lényegében ennyi röviden.
2015. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!