Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarnak mindenkit a...

Miért zavarnak mindenkit a plázacicás nyálas szavak?

Figyelt kérdés
Például hogy szupcsi, lávcsi, szercsi, stb... Ezekkel mi a baj? Nekem tökre bejönnek, ezek olyan izgi, vonzó csajos szavak. Többnyire az ilyen ribis csajok használják, és nekem nagyon bejön :) Szerintem csajos, és igazi pasi létemre minden vonz és izgat ami csajos, vagy csajokkal kapcsolatos. Köztük ez a nyálas beszéd is. 20 as pasi vagyok.
2015. nov. 6. 00:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ezek nem csajos szavak, hanem végtelenül ostobák. Valószínűleg ezért zavar mindenkit, akinek magasabb az IQ-ja, mint a cipőmérete.
2015. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem azért zavar, mert azokra az emberekre asszociálok, akiktől annak idején mindig hallottam a gimiben: 2-3 agyatlan lánytól. Lehet, hogy neked bejönnének, de a fiúknak is az agyára mentek. És ők állandóan ezt mondták. Mindent megutálsz, ha valamit állandóan hallasz.
2015. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
20-as 'pasi' vagy. Meg meleg.
2015. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ahogy írtad, pasi vagy, nem férfi. Neked azért tetszik. Remélhetőleg kinövöd.
2015. nov. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

múltkor egy 20 körüli csaj dumált a pasijával, vagy a barátjával a HÉV-en...nyávogós hangon, legszívesebben beszóltam volna neki, hogy hagyja már abba, de inkább bedugtam a másik fülem és zenét hallgattam...

vannak olyan dolgok amik irritálnak és ha lehet kerülöm őket...így vagyok az ilyen divat idiótákkal is...


22F

2015. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha szereted az ilyen szavakat lányoktól valószinűleg a te iq-d is akörül van,aki ilyen szavakat tárol a szóhasználatában.
2015. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, senki nem magyarázta meg, hogy miért.
2015. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolso: de, mindjart ott van az 1. valaszban. Ezek nem szavak, ez ovodas szohasznalat, amirol a hasznalok azt kepzelik hogy 'cuki' meg 'edi'.
2015. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert irritálóak, plusz amint meghallok bármi ilyen jellegű szót, már attól csökken az IQ-m.
2015. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy idegesítő, engem is idegesít, de szavaknak éppen ezek is szavak.
2015. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!