Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem dolgozó, suliba már nem...

Nem dolgozó, suliba már nem járók. Ti mit csináltok otthon egész nap? Vagy eljártok valahova?

Figyelt kérdés
Csak érdekel ki mit csinál.
2015. nov. 6. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Főzök, mosok, takarítok, nézem az álláshirdetéseket. Ha valamit el kell intézni, megyek, ha interjú van, oda - eddig nem sok sikerrel sajnos. :(

Olvasok, netezek, sorozatot nézek, ha a fentieket letudtam. Néha meglátogatom az idősebb/ráérő rokonokat, a barátaimmal inkább csak délután/este/hétvégén találkozok, mert nekik van munkájuk. :D

Tanfolyamot kéne csinálni, csak épp nincs semmi, aminek hasznát venném és megfizethető. Nyelveket próbálok tanulni, de azon a szinten, ahol vagyok, már nem sokra megyek egyedül sajnos, tanárra meg nincs keret. Megcsináltam a jogosítványt, amit évek óta halogattam előtte.

Hát nagyrészt ennyi. Elég unalmas és kiábrándító, de próbálok nem belefásulni teljesen. :(

2015. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosok, takarítok, olvasok, találkozom barátokkal, nézem a hirdetéseket, gyakorizok.
2015. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Házban és kinti teendőket csinálom, bevásárlás, tüzelés, kazánnal fűtünk és elég macerás, elmegyek városba lődörgök, netezek, olvasok.
2015. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Elmegyek otthonról munkát keresni.
2015. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is itthon tevékenykedek főleg, van mit csinálni mindig: főzés, mosás, takarítás, stb...

Ezenkívül tv-t nézek, netezek, koncertekre, sporteseményekre járok, lődörgök plázákban, szupermarketekben, drogériákban. :)

Néha sétálok kicsit a környéken, vagy nagy ritkán találkozom ismerősökkel, haverokkal.

Aki pedig elítél engem ezekért a dolgokért, azokat ignorálom az életemből. :)

2015. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor ez az időszakom volt (múlt idő). Gyakoriztam, eladtam több 100 ezer Forint értékű, már nem használt holmikat. Heti 2-4 alkalommal jártam bulizni, ismerkedni. Visszagondolva jó időszak volt. :)
2015. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ebay aukción megveszem olcsón, itthon eladom drágábban, ezt csinálom már 2 éve.
2015. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fozes, mosas, takaritas, foglalkozas a kiskutyaval, bevasarlas, ugyintezesek pl posta, egyeb, nyelvtanulas napi szinten, torna, sorozatok nezese, olvasas, rejtvenyfejtes, evszaknak megfelelo dekoracio keszitese, setalas, meditalas.
2015. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!