Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús lány vagyok (?! ). Mt...

Fiús lány vagyok (?! ). Mt tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretek laza ruhákat hordani, bár nem érdekel mit veszek fel (na jó, mackó nadrág nem mennék ki). Előfordul, hogy úgy érzem fiú vagyok, főleg a sportnál. Szilárd vagyok, mint egy rinocérosz. Egy kisidőre eltudom ezt a stílust engedni. Át tudok menni lányosabba, de nem érzem, hogy az én lennék. Nem sminkelem magam, vagy ilyesmi. Természetes vagyok. Ez a "stílus" undorító. Változni akarok.15/l
2015. nov. 6. 17:49
 1/9 gömbicica ***** válasza:

mindenki egy, és senkihez sem hasonlitható. nem kell undorkodni a stilusodtól, mert ezáltal magadat is utálni fogod :(

azért mert nem vagy kimondottan lányos az miért baj?

az sem baj, ha laza ruhában jársz :)

-az, hogy fiunak érzed magad vajon miért van?

testalkatod, hangod mit sugall?


Testvéred van-e? itt -mivel még gyerek vagy- nem igazán mennék bele a témába a kérdéseddel kapcsolatban :(

2015. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apámmal voltam sokat kiskoromban
2015. nov. 6. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bejönnek a fiús lányok, mint a lányos lányok
2015. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én örülök, amikor ilyen lánnyal találkozok. Szerintem fölösleges ez miatt aggódnod.
2015. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így vagy magad. Kár, hogy változni akarsz. Akkor olyan "egyenlány" leszel, mint a többi körülötted.
2015. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


160 cm és 50kg vagyok

2015. nov. 9. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm akkor ezek szerint én is undorító vagyok , mármint a STÍLUSOM -.-
2015. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azaz érdekes, hogy másokat elfogadom (kivéve a ribik,páwák stb), de saját magammal szemben undok vagyok. De a lelkivilágomba ne menjünk bele.
2015. nov. 11. 18:31
 9/9 anonim válasza:
Pont így vagy jó !
2015. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!