Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy engem...

Miért van az hogy engem nagyon megnéznek az emberek? (Szöveg lenn)

Figyelt kérdés
A bőröm hófehér, a hajam baloldalt választékos oldalra fésülős viszonylag hosszú, színe fekete. Szemem színe szintén, fültágító mind két fülemben van, 10mm-es csak fekete cuccokat szoktam felvenni, azért is mert nekem nem tetszenek a túlságosan tarka cuccok.... stb

2015. nov. 7. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
:D talán mert betegesen egyhangú és nem normális kinézetű vagy? :D
2015. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a csinosságod miatt.
2015. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:DD
2015. nov. 7. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én a fültágítón szoktam röhögni, állati röhejesen néznek ki vele az emberek, lehet azért néznek téged is
2015. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs ki zárva... Sőt tuti.. De ha kiveszem meg lóg -.- és az még gázabb.
2015. nov. 7. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a töknek kellett neked 1 centis fültágító? 2-3 mm-s még oké és jól is néz ki, de az annál nagyobb már undorító, pláne ilyen "változatos" öltözködés mellett eléggé gyászhuszárnak nézhetsz ki.
2015. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah kicsit :D
2015. nov. 8. 00:55
 8/11 opened paradise ***** válasza:
Ha lány vagy,tetszel nekik,ha fiú,félnek tőled :D
2015. nov. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez sincs kizárva :D
2015. nov. 8. 01:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a fültágítón szoktam mosolyogni, mindig arra gondolok hogy belerakok egy kampót és rántok rajta egyet. :D

Véleményem szerint is katasztrofálisan néz ki, ékes példája annak hogy divat és "egyéniség" címszó alatt hogy lehet tömeggyártásban a leggázabb vackot is eladni a fiataloknak. Ha majd kimegy a divatból, lesz egy halom lógófülű fiatal, nah, az is móka lesz.


Amúgy nem szoktam kinevetni az embereket, illetve nem bámulom őket. Csak a kérdésedre válaszoltam. :)

2015. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!