Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt még punkok? ^^

Vannak itt még punkok? ^^

Figyelt kérdés

Vannak? :D


Csak úgy érdeklődésből :)


L/17



2015. nov. 8. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
punk is dead
2015. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elsősorban punkok válaszát várom, a kérdés ne zavarjon meg :)

Az oltogatást hagyd máskorra ;)

2015. nov. 8. 19:53
 3/14 xlAntichristlx válasza:
Nos én nem Punk, hanem Goth vagyok. Sajnos egyik sem gyakori Magyarországon, csak a SwagYoloPáwaGyerek. :$
2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj, én továbbra is csak reménykedem :/
2015. nov. 8. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagyunk páran :>
2015. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Leginkább punk-rock zenét hallgatok, de ezt az életstílust nem nagyon követem :D Se külsőségekben, se viselkedésben.
2015. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5.: akkor jó, megnyugodtam :D


6.: igazából hozzám is a punk-rock közelebb áll, de persze a punk is sok mindenben tetszik :)


am az a vicces, hogy külsőre meg nem mondanák, hogy ilyeneket hallgatok, de miután meglesték a zenéimet a telefonomon...:D szóval teljesen átlagos külsőm van (farmer, tornacipő, fekete vagy valamilyen banda pólója meg pengetős nyaklánc :D) csak ugye nincsen tarajom, viszont az utcán szeretek elidőzni ezeknek a bámulásán :D

2015. nov. 8. 22:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem az öltözködés a lényege , tarajom nekem sincs ( na jó , úgy egy évbe kb 3x van) az én külsőm se túl feltűnő. Vannak zenekaros pólóim (nem vagyok minden nap azokba én se :>), meg sötétkék vagy fekete farmer , deszkás cipő és így kb ennyi.

Ha azt mondod , hogy punkrockot hallgatsz , az ugyanaz mintha csak simán punkot mondanál , mert a punk a rock egyik ága.

A lényege az , hogy hogyan gondolkodsz , milyen a világképed , mennyire tudod átérezni , hogy miről szól ez a stílus és mennyire van ez hatással a cselekedeteidre. Kb az életérzés a lényeg amit közvetít a zene:)

2015. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben átérzem ezeket, csak nem adok hangot annyira nekik, mint a normal punkok, ha erre gondolsz. Tudom, hogy nem érdekes az öltözködés, én elsősorban úgy értettem, hogy nem látszik meg rajtam, hogy hallgatok ilyet. Vannak dolgok, amelyek szimpatikusak benne, tehát csak egy bizonyos fokig, s ezért nem mondom magam punknak. A fő kérdésem tehát, hogy vannak-e még itt, de csak érdeklődöm. Barátom van, nem ismerkedni jöttem :)
2015. nov. 9. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Punkok mindenhol vannak, a gyártósortól elkezdve az iskoláig.

Csak ma már mást jelent a punk, ma már mindent mást jelent, mint annak idején, mikor kialakult.

Én csak a mai punkot ismerem, olvasásból, beszédekből csak a régit....minden változik.

Ami akkor undorító volt a közízlésnek, mára már egy majdhogynem hétköznapi dologgá alakult át.

Amit akkor rendszerellenes cselekedetnek véltek, mára már egy hétköznapi nap velejárója.


Személy szerint szívesen átéltem volna azt a kort, amikor ez még kibontakozott, de nincs rá lehetőségem, szóval élem a jelent. /21f ~punk.

2015. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!