Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találhatnám meg önmagam?

Hogy találhatnám meg önmagam?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan ki bejárt már valamiféle spirituális utat, és tudna ebbe tanácsot adni? Borzasztó boldogtalannak és nyomorultnak érzem az életem, miközben objektíven tekintve igazából egyáltalán nem rossz...
2015. nov. 8. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ( lehet hogy ez nagyon nagy chlisé ) ha új feladatoknak veted alá magad az sokat segíthet.Nem konkrét feladatokra hanem olyan dolgok kipróbálására gondolok amelyek eddig távol álltak tőled/kívül estek a komfortzónádon.Ez persze nem könnyű és érdemes kicsiben kezdeni, de én minden ilyen élmény után úgy érzem hogy jobban összeáll a fejemben hogy milyen ember vagyok és hogy mi kell nekem a boldogsághoz.
2015. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen módon akarod megtalálni önmagad? Stílusban, lelkiekben, vagy teljesen elveszett vagy?
2015. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D nem kell megtalanod onmagad, te mar ott vagy, magadban:D inkabb alkosd meg magad! most olvastam egy cikket (amivel 100%-ig egyetertek), hogy olyan nincs, hogy megkeresni onmagad, erre egy eletet ra lehet szanni, de feleslegesen mert nincs hozadeka, felesleges. ellenben meg tudod alkotni magad az erdeklodesednek megfeleloen. ha varsz nehany napot, biztos veled is szembe fog jonni ennek a cikknek a forditasa. sok sikert az alkotashoz!:)
2015. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!