Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszünk felesleges...

Miért veszünk felesleges dolgokat?

Figyelt kérdés

Ruhám van bőven, és újak is, most vagyok túl egy ruhatárcserén, a következő 2-3 évben biztosan nem lesz szükségem semmire.

Kozmetikumaim is vannak, egy sampon+balzsam elég fél évre, az egyetlen, amit havonta venni kell, az a betét, tusfürdő és vattakorong, tehát havi 5000ből simán kijönnék úgy, hogy abban már benne van az édesség is néhanapján.

Mégis havi 30-60 ezer elmegy, ötletem sincs, hová.


Nálatok is ez van?


2015. nov. 9. 12:34
 1/8 anonim válasza:
Én sem tudom hova megy el a pénz...
2015. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van.
2015. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk költségvetési tervek vannak, a fix kiadásokat mindig felírom. De így is ami megmaradt (lakás, bérlet,sport és kaja után) csak úgy husssssss, vitte a déli szél.

Az egyik az, hogy munkába nem viszek kaját, hanem veszek. Elég sokba tud kerülni havi szinten, az ebédidő.

Én még ruhatárcsere előtt állok, így arra is elfog menni egy valag pénz.

Illetve ez a meglátom, majd jó lesz valamire dolgok tudják még vinni a pénzt.

2015. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vezetjük a kiadásokat (mindent) és csak azt veszem meg, amire szükség van. Ételt se pazarolok. Meg igazából semmit. Így nem folyik ki a kezem közül a pénz.
2015. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg írni 1 hónapig, hogy mire-mennyit költesz. De pontosan, úgyhogy gyűjtsd a blokkokat, stb.


Rá fogsz jönni, hova folyik el a pénz, és máris tudsz majd megoldást keresni.

2015. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Qrvara megy a penz!- mondogatta apam is meg anyam is, csak nem ugyanazzal a hangsullyal...
2015. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi is mindent irunk, nem járkálunk naponta a boltba (kéthetente egyszer)..tudom, h mire mennyit koltunk, nekunk nem folyik igy ki a pénz kezunk kozul.
2015. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én általában akciósan veszek meg mindent,jó ez alatt van kivétel!

Kozmetikumokat Rossman-ból de csak akciósat , illetve samponokat hajbalzsamokat veszek havonta többszőr is,meg haj ápolási dolgokat!

Cipőt- ékszereket kozmetikau cuccokat inkább rendelem magamnak egy oldalról,és ha 5000.-ért rendelem abba kb több db van,pl legutobb 30 kozmetikai cuccom jött 2500ft-ért:D

2015. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!