Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párommal észre vettük hogy...

Párommal észre vettük hogy sok a szar kavaró nő a buszokon tömegközlekedési eszközökön troli busz vonat stb megy hajdobálás le nem veszi a szemét a páromról stb járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Hihetetlen minden nap ezzel szembesülünk felszálunk a buszra, példa, és már tuti valaki le nem veszi a szemét a páromról dobálja a haját feltünést kelt úgy áll hogy észrevehető legyen ,persze párommal jót röhögünk ezen de boszantó hogy minden nap van 1 ilyen ráadásul babakocsival vagyunk :) én magamból indulok ki hogyha látok egy párt még rájuk se merek nézni nehogy megcsináljam a kellemetlenséget ...és úgyanúgy viselkedik mid beképzelten állnak dobnak 1 et a hajukon méregetik a másikat tehát mint valami sorozat gyártmány mintha nem is emberek lenének ..elöszőr mondom biztos véletlen vagy biztos beképzeljük de nem mind2 en észre vettük hogy direktbe vonják magukra a figyelmet,párom azért is mondja hangosan hogy szívem igy úgy hogy vegye a lapot ne bámulja sőt a nyakamat maszirozza szegénykém hogy nehogy nekem rossz legyen .Szóva hihetetlen!!!! miért csinálják?????? próbálom nem észre venni de anyira feltünően csinálják hogy azt nem lehet nem észre venni
2015. nov. 9. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
azért csinálják, mert nincs kiírva, hogy tilos. jó pasi a párod, szeretnék megkaparintani, az, hogy milyen áron az nekik nyilván nem számít....hogy ezzel mást tönkretesznek, hogy másnak ez bosszúságot okoz az kit érdekel....ha én nem vagyok boldog, más se legyen az... sajnos ez magyarország...
2015. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira pitianer ugy, hogy egy GYIKes kerdest sem erdemelne.. :D Nem erdemes rajta bosszankodni, hadd csinaljak csak, magukbol csinalnak hulyet. Tojni kell ra magasrol :)
2015. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ja és nem a nők bálványa párom úgyértve hogy vékony elég fiatalos arca van 34 éves de olyan 24 néz ki szóval nem a sármos férfiak közé tartozik,erre ő kért hogy irjam le
2015. nov. 9. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ebben mi a szarkavarás? Annyira szánalmas minden ember ebben a sztoriban, de főleg ti. A csajok tán kacsingatnak, nyalogatják a szájukat? Az emberek ránéznek a másikra, ez elkerülhetetlen, de hogy ti ilyen cigány módon stipi-stopit játszotok, tiszta nevetséges.
2015. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mögötte állt egy dögös, nála fejjel magasabb csávó, és annak szólt.:-)


No mindegy, nem kell az ilyen rihonyákkal foglalkozni. A párod is csak vihog rajtuk, addig nagy gond nincs, amíg így reagál erre.

2015. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
stipi stopi ha veled lenne szerintem előbb utobb téged is boszantana szánalmas ezek a nők te tuti ezek a patkányok közé való vagy ezért érted meg őket
2015. nov. 9. 16:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo ne duhongj ennyire, 4-esnek total igaza van. Normalis embert nem zavarna/bosszantana az ilyen, akkor sem, ha napi 15x fordul elo. Nyugodj le es ne foglalkozz vele, nem mindegy, mit csinal barki, ha ti jol megvagytok es szeretitek egymast?
2015. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igazd van utolsó komment de szülés után most érzékenyebb vagyok ezekre a dolgokra és örülök hogy másabb vagyok mint ezek a sorozat gyártmányok én merek röhögni artikulálni stb stb ezért imád a párom nem vagyok 1 tucat :)
2015. nov. 9. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
A szülés nem mentség a meghülyülésre. Bár... szerintem te ilyen hisztérika voltál az előtt is. Miért gondolod, hogy egész világ körülötted forog? :D És ha a lányok csak totál random nézték rá a párodra (nem meg, rá), és közben a szemükbe hullott a hajuk, amit kiráztak? :D Komolyan, higgadj le, mert a kérdés elég szánnivaló.
2015. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A születésed után már hülye lettél 😝
2015. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!