Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek visszaírnak mindig?

Nektek visszaírnak mindig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy kiír valaki egy kérdést és segítséget,tanácsot, választ vár. És hogy nektek mindig visszaírnak? Mert én azt tapasztalom hogy őszinte és megértő az ember, próbál segíteni és vagy már válasz sincs se egy "köszönöm".
2015. nov. 11. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
(Mikor privátba írtok, és oda várja a "kérdező" az üzenetet.)
2015. nov. 11. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért, neked számít hogy minden esetben köszönetet mondjanak neked? Vannak akik megteszik, vannak akik nem. Tény, hogy egy köszönöm járhatna azért az időért amit erre fordítottál, de senki sem egyforma. Van aki örül és megköszöni, van aki nem mert elfelejti és van aki nem mert bunkó, és van aki nem mert csak.
2015. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na most akkor olvasd el a kérdést újra, és arra válaszolj. Ne magyarázkodj.
2015. nov. 11. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nem magyarázkodtam. Olvass után mit jelent a "magyarázkodni2 kifejezés. Lehet azért nem írnak vissza, mert amit te segítségnek gondolsz azt ilyen tahó módon fogalmazod meg. Én se írnék vissza.
2015. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az őszinte, megértő válaszaidat is ilyen stílusban írod mint ahogyan az előbb, ne csodálkozz hogy nem kapsz egy szimpla köszönömöt se.
2015. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt arra érti a kérdező, ha privátban segítő kérdést kérdez, és nem válaszolnak...nem a köszönömön van a hangsúly...
2015. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem általában igen...

szerintem 50-ből 1 volt aki nem írt...persze van aki csak napokkal később ír, de általában szoktak írni...


22F

2015. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van akinek ez nem alap, hogy megköszöni a segítséget.

Mondok egy példát. Anyu munkahelyére jött egy szerelő, aki megcsinálta a villanyt, mert kiégett az egyik konnektor. Nekem közöm nem volt hozzá, csak én voltam ott egyedül, amikor jött a pasas, és munka végeztével megköszöntem neki, hogy megcsinálta. Ő meg erre azt válaszolta: Mit köszöngetsz? Én meg csak így néztem, mert még soha senki nem cseszett le amiatt, hogy megköszöntem valamit. Elég fura volt, de hát mindenhol előfordulnak bunkók, akiket az anyjuk nem tanított illemre.

2015. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!