Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek, hogy tönkremegy az...

Rettegek, hogy tönkremegy az életem?

Figyelt kérdés

Pokoli körülmények közt éltem idáig, fél éve nagyot fordult minden, azóta pedig egyre jobb. Munka, párkapcsolat, jobb anyagiak, szóval minden a helyén, úgy fest. Viszont mivel ilyen még sose volt velem korábban, félek, mikor indulok el megint lefelé a lejtőn.

Kezdve attól, hogy mi van, ha elvesztem a munkám, odáig, hogy mi van ha meghalok, esetleg mi van, ha terhes leszek (2 napja késik, falra tudnék mászni)


Hogy változtathatnék ezen?

22N


2015. nov. 11. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyot segítene neked ha lenne kivel ezeket megbeszélned, mint barát. Mert úgy érzem ennek hiányában vagy...
2015. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azon görcsölsz, hogy mi van ha és nem éled meg a pillanatot akkor a jó dolgok se fognak jók lenni mert azt is aggódással töltöd majd. Nyugalom, élvezd ki, az élet rendje hogy néha nagyon jól megy máskor rosszul.
2015. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahh, első, ebben lehet valami...
2015. nov. 11. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rettegsz és annyire bevonzod ne csodálkozz ha megtörténik. Ez csak hozzáállás kérdése. Akkor se menne tönkre csak te hiszed ezt. Élvezd életed ne aggódj olyanon ami még csa nem is várható.
2015. nov. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az aggódásnak igazából semmi értelme.

Pl:

Haza megy a férj és megkérdi a feleségétől.

Mit csináltál egész nap? Aggódtam.

Hja, akkor azért nem főztél semmit?

2015. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!