Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lettem visszahúzódó...

Mitől lettem visszahúzódó ember? Nem ilyen voltam.

Figyelt kérdés

Régen a társaság lelke voltam, kiakasztóan sokat tudtam beszélni és be nem állt a pofám. Nem kellett azon gondolkodnom, hogy mit mondjak, hogyan építsek fel egy mondatot...csak jöttek a szavak a fejemben, én láttam őket és felolvastam. Sok haverom/barátom volt, a lányokkal is tök jól elvoltam.

Úgy éreztem, hogy tehetségem van megnevettetni az embereket. Keresték a társaságomat, nekem soha nem kellett menni senki után, úgy is jöttek mások. Aztán valami megváltozott


Most meg..meh. Nem szoktam beszélni, inkább csak nézek és úgy kommunikálok. Elkezdtem olvasni, és alig merek megszólalni, félek hogy hülyeségeket mondok és tök idiótának néznek.Régen nem érdekelt mit gondolnak, mert nagy formának éreztem magamat.

Ma már parázok, ha olyan ismerős társaság előtt kell elmennem az utcán, akikkel nem tartok szorosabb kapcsolatot, csak ilyen "haverom haverja". Inkább elkanyarodok és kerülök.


Régen tudtam oltani is, most már szinte teljesen kialudt a tűz belőlem. Egyszerűen nem jönnek a szavak és a kifejezések..

1 évvel ezelőtt volt olyan időszakom, hogy NEM VOLTAK BARÁTAIM, nem jártam el bulizni, holott azelőtt heti 2x. És mivel nem járok el-->alig történik velem valami-->nincsenek új sztorik, amiket elő lehet adni..Ugyan úgy nehéz barátokat szerezni (most mondjuk rátaláltam néhány régi arcra, de ez már nem ugyanolyan)


Komolyan mondom, és ez nem vicc: Régen WOW-oztam, ott volt egy tök jó 10fős társaság, és minden nap TS-en órákat eltudtunk röhögni az ilyen random hülyeségeken. És ezt megszokva a való életben is sokkal vidámabb voltam. Amióta abbahagytam tök idióta lettem. Széthullott a társaság, eltűnt ez a kapaszkodó is...


Elkezdtem edzeni, 4hónapja, leadtam 13kilót(78 vagyok), most megálltam a fogyásban, és úgy veszem észre magamon, mintha mindig így néztem volna ki, nem is értem el semmit.


Most egy esti iskolába járok, és ott egy csaj megjegyezte, hogy rám férne a kardió, én meg nem szóltam vissza. Pedig ő is kövér! Romhalmazzá kellett volna oltanom, de nem jött semmi szikra.


Úgy érzem, hogy most jobban megsebeznek a szavak. Erre van valami megoldás? Javaslat? Vélemény? 19/F



2015. nov. 12. 18:19
 1/1 Szemüveges válasza:

Szia. Megoldást nem tudok, deén ugyanebben a cipőben járok. Pont amikorhasonló kérdést írtam ki, akkor olvastam a tiedet. Olyan volt, mintha én írtam volna.

A megoldást nem tudom, a sport az jó lehet, én is csinálgatom. Akkor kicsit jobb, de ha kimegyek az utcára rosszul vagyok. Utálok emberek közelében lenni.

Úgy hiszem ez a depresszió lehet a mumus nálunk. Te hogy látod?

2015. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!