Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel bántottak eddig a...

Mivel bántottak eddig a legjobban? Ami tényleg kicsapta a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy szavakkal megalázott,kínos helyzetbe hozott stb, aminagyon durva!
2015. nov. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első barátom, akibe szerelmes voltam, szakitott velem és azt mondta, hogy amúgy csak azért volt velem fél évig, mert akart végre egy barátnőt és szexelni akart, de fél év után megunta, hogy még nem feküdtem le vele és amúgy is undoritó vagyok...

17L

2015. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 a mocskos paraszt. remélem megtépted a kis férget.
2015. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy svéd film a tv-ben egyszer, Barátkozz meg önmagaddal. hasonlóan járt a lány, azt mondta neki egy fiú, hogy csak kellett neki valaki, akin gyakorolhatott. Erre kérdezték a lányt, hogy ő erre mit mondott. Mire ő:

- Hogyhogy mit? Nem sajnáltam. Nekem is kellett valaki, akin gyakorolhatok.


Szóval fel a fejjel, egy tapasztalattal gazdagabb vagy.

2015. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.: Nem téptem meg sajnos...Én valamiért hajlamos vagyok rajongani azokért, akiket szeretek, és nála is ez volt. Ittam kb minden szavát és amikor előállt azzal, hogy undoritó vagyok meg hogy elcsesztem az életéből fél évet, meg ilyesmik, még nekem volt bűntudatom ._. Annyira szánalmasnak érzem most magam...De igy utólag rájöttem, hogy mekkora f sz volt és ha most mondaná ezt, biztos nem menne haza két lábon c:

3.: Ez jó :D

2015. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt, amikor elvesztettem a szüzességemet egy lánnyal, és azt mondta, miután kimászott az ágyból és felöltözött, hogy "nem számított rá, hogy ilyen kicsi lesz és ez volt a élete legszarabb dugása".


Amikor kiment a szobából egyből bőgni kezdtem, így még soha sem voltam megalázva. Legalábbis addig amíg ne nem tudtam, hogy elmondta a barátnőinek is.

2015. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!