Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedhet valaki egy...

Hogy viselkedhet valaki egy nagyon komoly és kockázatos műtét előtti utolsó napokban még a szokottnál is mocsadékosabb módon?

Figyelt kérdés

A főnököm egy vadparaszt mindenki utálja mint a szart úgy beszél a dolgozóival mintha a seggéből húzta volna elő őket, ha olyan kedve van akkor mindenki hibás mindenért még azért is hogy levegőt vesz. Túlórát nem fizeti cserébe megkapod hogy nem kell itt lenni ha nem tetszik.

Most egy nagyon komoly és kockázatos szívműtét vár rá, amelynek kimenetele az állapota miatt meg a keményen piáló életmódja miatt erősen kétséges.

Szóval lehet ottmarad a műtőasztalon. Ebben az esetben ezek az utolsó napjai.

És azt gondolná az ember, ha valaki a halál kapujában áll a környezetével igyekszi rendezni a viszonyát amennyire lehet hogy mégse úgy emlékezzenek rá, ahogy.

Talán kedvesebb uram bocsá a pénzbeli tartozásaiból is rendezhetne valamit. Elvégre a dolgozóitól ellopott ki nem fizetett rakat pénzt odaátra mégse viszi magával.


Hát nem. Még okádékabb mint eddig lassan már azért is elnézést kell kérni a munkahelyen hogy meg mertem állni a 10 órás műszak alatt negyed órára enni.


Hogy lehet valaki ilyen szinten gyökér?

Hol teremnek ekkora vadbarmok? Melyik csatornában vetik el őket?


2015. nov. 17. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereknek az a legnagyobb baja, hogy teljesen más dimenzióban él, mint ti. Nincs egy bátor ember sem, aki megmondja neki a frankót, pedig már ideje lenne.

Nyilván félted a munkahelyedet, akkor írj neki névtelenül egy levelet, csempészd a zsebébe, azt biztos elolvassa. Bajod nem lehet belőle, mert nyilván úgy fogja szégyellni a sok szemétségét, ha visszaolvassa és szembesül saját magával, puszta tényeket kell benne leírni, semmi fenyegetést. Csakis egy jellemzést róla, hogy milyen ember. Hátha ez segít.

2015. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Azért egy kicsit magad is okolhatod, ha gazdaságilag versenyképesebbé képzed magad, akkor nem kellene mostani főnöködet tűrnöd, hanem találnál olyan munkahelyet, ahol kulturáltabb a légkör.
2015. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az hogy én miért rohadok egy ilyen helyen az egy dolog (megsúgom: 50 felett vagyok).

De ez a kérdésen semmit se változtat, mert ha én nem itt lennék ugyanígy menne minden.

Én csak az okra lennék kíváncsi.

Ha valakit még a sanszos halál se vehet rá hogy egy kicsit kevésbé legyen mocsadék akkor mi?

Mit nyer ő ezzel? Egy rakat pénzt amit a melósaitól lop el, csal el? És mit kezd vele? Kibéleli a koporsóját?

Az jó neki hogy mindenki úgy gondol rá (még a családja is) mint egy vén mocsokra? A fia úgy utálja állítólag hogy vagy 10 éve nem is látták egymást.

2015. nov. 17. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkamániás, szeretethiányos gyökér. Az ilyenen vagy egy nagy trauma segít, vagy egy komoly pszichiátriai kezelés.
2015. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!