Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok nyugdíjas?

Miért ilyen sok nyugdíjas?

Figyelt kérdés

Busszal járok iskolába és nem tudom miért de a nyugdíjasoknak ilyenkor kell útnak indulni mikor több száz gyerek próbál eljutni a suliba és csak nyomorgás van a buszon, ez még talán nem is nagy gond ,de az ,hogy egyfolytában beszólnak ,hogy miért nem adom át a helyem az már kicsit zavar ...

Szinte mindig megkérdezem ,de mindig az a válasz ,hogy köszi nem kell maradj csak ülve.

Van mikor nem kérdezem meg mert minek kérdezgessek minden nyugdíjast, ilyenkor beszólnak meg minden és nagyon irritál ,ha le akar ülni akkor szóljon átadom neki a helyet , nem vagyok gondolat olvasó ,hogy ki nem és ki akar leülni -_-



2015. nov. 17. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem utazhatnának ingyen akkor nem látnál ennyi nyugdíjast. Én sokszor délelőtt megyek az egyetemre és a buszon szinte mindig egyedül én vagyok fiatal. Egészen döbbenetes.
2015. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért reggel kell elindulniuk? -.-
2015. nov. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez más országokban is így van sajnos, főleg az olyan útvonalakon, amelyek piacokat is érintenek. A zavaró az, amikor buszra/villamosra szállnak a rengeteg szatyorral, alig férnek velük, alig tudják fogni, stb. Friss áruért mennek a piacra, de mehetnének igazán 2-3 órával később is.
2015. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ő Nekik kéne"alkalmazkodni" mert a diákok,meg a munkába indulók nem késhetnek órákat. :/
2015. dec. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!