Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Fiúk és...

Mi a baj velem? Fiúk és lányok válaszára egyaránt kiváncsí lennék!

Figyelt kérdés
Na. 12 éves lány vagyok, hosszú szőke hajjal és zöld szemmel, vékony és nagggggggyon alacsony alkattal :c Rudom, hogy a szőke különleges, de egyszerűen utálom magamat! A kinézetemet, a belsőmet, mindent! Az osztályomat is utálom, mindenki bánt mindenkit, ezerrel megy a kibeszélés, a BFF-em fura velem mostanában, egy másik lánnyal pedig csak titokban lehetek jóban.... Itt akarom hagyni ezt a sulit, és az életet! Belefáradtam, hogy órákig azért nézegetem magam a tükörben, hogy ilyen elcs*szetten nézek ki és nincs egy normális barátom, akivel megoszthatnék valamit! Az LBm is önző, amikor nagyon boldogan elmondtam neki hogy kaptam egy szuper, hannoveri sportlovat versenyzésre, és imádom őt, ( nem menőzni akarok, csak felvázolom a helyzetet) arra csak mondott egy gúnyos "nagyon jó"-t, és nekiállt ecsetelni, hogy vágtázott futószáron...Sokszor sírok a lányvécében, ezt arra fogom, hogy a mensi miatt sokszor ki kell mennem, de lelkileg teljesen összevagyok törve! Szorongok, lerombolják az önbizalmam, egyre szarabbul teljesítek a suliban.... Valaki adjon valami tippet! Privátban is rámírhattok, ha szeretnétek...Előre is köszönöm az értelmrs válaszokat! 12/L

2015. nov. 17. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj az anyukáddal ,Ő tudja ,hogy kell hatni a lelkedre ! :-)
2015. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adom az 1. Válaszolót ,ezt így mond el neki !
2015. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyum elég bizalmatlan felém, nem szeretném beavatni. Tudom, gyerekes, de nem bízom benne ennyire.
2015. nov. 17. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékenyek rád. Sokan szeretnének szép, hosszú, szőke hajat és zöld szemeket. Nem nagyon látok embereket akiknek ilyen külső adottságai lennének. Vagy a lovaglás miatt is lehet. Versenyszerűen lovagolsz, igaz? Ez is lehet egy indok. Amúgy engem is csesztetett a "legjobb barátnőm tavaly. De én nem foglalkoztam vele. Te is hanyagold őt ha ilyen paraszt. A szünetekben pedig nézd át az anyagot, házit;hallgass zenét vagy olvass. Én ezt csináltam, és a jegyeim jobbak lettek. Esetleg szerezz új barátokat az évfolyamból, és lógj velük. Egy utolsó tanács: válogasd meg a barátaidat! Sok sikert és tarts ki!
2015. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Igen,gyerekek vesznek körbe,sokszor lehetnek féltékenyek.

És az ilyenek nem "barátok".

2015. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a saját lovamra féltékenyek....Vagy hogy nem engedtem minden vele bunkó lovagolni nem tudó beképzelt parasztot a jól betanítottdrága versenylovamra (NEM MENŐZÉSBŐL!!!)


Köszi az eddigi válaszokat!

2015. nov. 17. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy a baj. Gyerekek vagytok. Mindenkinek most fejlődik a személyisége, osztálytársaidnak nagyon rossz felé, csak megjegyzem. Szívből sajnállak. Egyszerűen szüleid annyi tartást nem neveltek beléd, hogy kész csoda, hogy tudsz állni. Beadod a totális másoktól való függést, másokra támaszkodsz, mások elvei, gondolatai alapján élsz. És ezt most nem folytatom, mert 12 éves vagy, és nem értheted meg kellően. A lényeg, hogy ne érdekeljen más véleménye. Úgy élj, ahogy neked tetszik, ne úgy, ahogy elvárják. Ez majd olyan 4 éven belül fog tudatosodni benned, ha fog egyáltalán.
2015. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak tudod, nagyon rossz úgy élni egy közösségben nap mint nap, higy egy megbízható barátod sincs...
2015. nov. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!