Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik az iszlám államba utaztak? (pl: áttért muzulmán nők ill. férfiak) Szerintetek egy tízen akárhány éves lány hogy tudja itt hagyni a családját/életét?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a vallás nagyon erős agymosószer tud lenni, ha a közösség nem képes a szülők befolyását ellensúlyozni. A lányokat kicsit sajnálom, mert ők úgyis (szex)rabszolgák lesznek, ilyet még akkor se érdemelnek, ha valami karizmatikus apafigura bepalizta őket, hogy menjenek ki Észak-Irakba. A fiúk, férfiak megdögölhetnek felőlem a sivatag közepén, ők pontosan azt kapják, amit akartak.
2015. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Iszlám állam (IÁ, vagy ISIS, vagy IS) valójában egy terrorszervezet neve, nem egy országé! :-)))
2015. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Az iszlám állam nem egy önálló ország, oda nem utazik senki :D Nem csoda bakker, hogy ennyi iszlamofób van, azt se tudják az emberek, miről beszélnek...
2015. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj, most tényleg ezen vagytok fennakadva? Az Iszlám Állam egy országként kiáltotta ki magát, amely az arab világ jelentős részére igényt tart, az most mindegy, hogy jogilag nincs elismertségük és csak néhány sivatagi útvonalat és városkát irányítanak ténylegesen.
2015. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Direkt a tv-ből idéztem, ott is úgy mondták, hogy "iszlám államba"

Mármint nem erről beszéltek ezt csak én kérdeztem mivel tényleg vannak olyan fiatalak (is) akik Szíriába utaztak ezekhez a férfiakhoz.

2015. nov. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!