Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni arról...

Hogyan tudnék leszokni arról hogy ne vágjak mások szavába?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeserít mert przóbálok figyelni rá de nem sikkerül, és az akit szeretek asevzért úgy érzi hogy nem fontos nekem amit mond. Pedig csak egy rossz szokásom ez és igyekszem változni :(
2015. nov. 18. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam :) tehát arról szeretnék leszokni hogy mások szavába vágok.
2015. nov. 18. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Vágd ki a nyelvedet.


Vagy...


Kezdd el tisztelni az embereket.Mert ezt tiszteletlenségként érzékeli egy nálad idősebb esetleg érdektelenségként.Ha ezt szem előtt tartod egy beszélgetésnél előbb-utóbb sikerrel jársz és elkezdenek téged is tisztelni amiért megtanultál hallgatni. :)Egyébként valószínűleg nagyon energikus vagy.Keress módokat az energia helyes levezetésére és beosztására. :)

2015. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza az egodból. Mondogasd magadban, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki számít. Más is mondhat érdekes dolgokat, nem csak én. Ismételgesd.
2015. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor észreveszed szolj magadra.

Mond el szeretteidnek akt ez bánt, nincs okuk mert"...".

2015. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!