Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az h nem hiszem el...

Miert van az h nem hiszem el ha valakinek faj valamije? (lent)

Figyelt kérdés
nekem ha faj valami erzem 5 percig aztan nem foglalkozom vele es nem is erzem de masnal pedig meg faj magambol indulok ki es ezert gondolom azt h nem is faj nekik annyira a serules vagy akarmi hanem csak azt akarjak ez az en hulyesegem vagy valaki mas is tapasztalta mar?

2015. nov. 18. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem fáj ettől a kérdéstől.
2015. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lány vagy? Hányéves?
2015. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14/l
2015. nov. 18. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Még nem éreztél fájdalmat akkor.
2015. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert téged tuti hogy nem kaptak fel azonnal kiskorodban a szüleid pl.ha elestél,nem tutujgattak a kis "baleseted" után hosszasan.
2015. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
epp az h nem engem soha nem tutujgattak mindig magam erztem h mi faj es igen utolso elottinak van igaz abba amit mond h nem volt komolyyabb serulesem
2015. nov. 19. 06:21
 7/11 anonim ***** válasza:
A férfiak amúgy is elég jól viselik a fájdalmat a közhiedelemmel ellentétben. Én nő vagyok, de bármim is fájjon, szinte bármi egyszerre nagyon erős érzést vált ki belőlem, mintha hiperérzékeny lennék. Néha csodálkoznak, ha elvágom az ujjam, még sírni is tudnék a fájdalomtól, azt hiszik, ez csak hiszti, de tényleg borzasztóan fáj. Valaki meg meg sem érzi. Ez nem figyelem kérdése, hanem egyéné és egyéni érzékenységé. Valakinek nagyon fáj egy adott dolog, valakinek kevésbé. És engem sem kapkodtak fel a szüleim kicsi koromban, mégis nagyon tud fájni minden. De pl a párom meg meg sem érzi a legtöbb fájdalmat, simán él, megy, dolgozik vele. Erre születni kell, te szerencsés vagy.
2015. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Miért() hiszem el ha valakinek faj valamije?"

"magambol indulok ki es ezert"

2015. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig mi volt a legnagyobb fájdalmad? Mármint valami baleset, vagy ilyenek. Valahogy nem tudom elhinni, hogy valakivel ne történjen valami :D
2015. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
eddig meg semmim nem tort el ha megvahom vvagy megegetem magam szinte meg sem erzem es hosszabb ideig tarto serulesem meg sohasem volt
2015. nov. 19. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!