Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkóság, ha...

Csak szerintem bunkóság, ha valaki felhívja a figyelmet mások hibáira?

Figyelt kérdés

Pl. Tök hangosan mondja, hogy van egy pattanás az orrodon.

Szerintem ez már túlhaladja a jószándékot, inkább hívja félre az illetőt, ne ordibálja ki a nagyvilágba!



2015. nov. 19. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bunkóság, tapintatlanság.

A középiskolában még mindennapos élmény volt. Ahogy belépett valaki a terembe kb. 5 percen belül ki volt elemezve minden hibája hangosan.

Pl.: neked ki van szivva a nyakad?te borotvalod a kezed? Miert ilyen piros a barmid? Az egy pattanas a fejeden? Most te menstrualsz? Stb.

2015. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fú, én is utálom az ilyen embereket. Azt hittem, a felnőtt életben nincs ilyen, de mégis.


Pl. ha valaki elpirul, én eljátszom, hogy nem veszem észre, erre a baro.marcú felüvölt, hogy "juj, de vörös a fejed, zavarban vagy?"


Komolyan, hogy ezek honnan bújtak elő...

2015. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan tapintatlanság és bunkóság.
2015. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál véleményt is, azzal egyet értek.
2015. nov. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég fura, hogy ha te mondasz valamit, akkor bezzeg te vagy a bunkó meg minek szólsz be... Elképesztő. Én se vagyok a legkedvesebb ember, na de azért na!
2015. nov. 20. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!