Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baja olyan sok embernek...

Mi a baja olyan sok embernek a gamer/egyéb srácokkal? Miért gáz? És a Star Wars?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, mégis imádom ezeket a dolgokat, Képregényt olvasok, és be is öltözök a kedvenc karaktereimnek játékokból, képregényekből, animékből, mangákból.

2015. nov. 20. 09:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Mert 99%-otok nem tudja hol van a határ, és egy énképzavaros, eszképista nyomorultként, képzettség és motiváció nélkül fogja leélni az életét. Az SW pedig szimplán egy komolyan vehetetlen szar.
2015. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Személy szerint ismered az összes embert? Bravo!
2015. nov. 20. 09:21
 3/33 anonim ***** válasza:
49%
Az ismeretségi köröm jelentékeny része "gamer", ami sokszáz embert jelent, tehát tudok releváns általánosításokat levonni. A szomorú az, hogy a többségnél (amibe te is beletartozol, erre utal a kérdés is) a "gamerség" az öndefiníciójuk gyakorlatilag legfontosabb eleme. Beöltözés, egész nap lol, wow, conos buzulás, stb. megy, de ezek az emberek soha nem tettek le semmit az asztalra. Abban bíznak, hogy majd a youtuberól, meg innen-onnan összeszednek annyi lóvét, amiből megélnek, de ez vágyálom. Amint arra kerül a sor, hogy végzettség/munka kellene, tarthatatlanná válik az életmódjuk, és befordulnak. Kivétel nélkül. A játék egy hobby. A képregények is. Ha nem akarod hogy lenézzenek miatta, ne ezek által határozd meg magad.
2015. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem gáz. Nekem nem negatívum, ha egy srác gamer.
2015. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, nem vagyok elhízott, és még iskolába járok, ahol azért tanulok, hogy legyen egy tisztességes állásom.
2015. nov. 20. 09:32
 6/33 A kérdező kommentje:
Még egy választ elolvasok, aztán Írhattok privátban. XD A kisregényeket nem olvasom el.
2015. nov. 20. 09:36
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
3-asnál a pont. Antiszociális leszel. Ezekkel a dolgokkal nem szerzel élményt,a játékod oldschool lesz - kiüresedsz, emberi kapcsolataid leépülnek, azt veszed észre, hogy mindenki eltűnik körülötted, csak 5-10 évvel fiatalabbak nyomják már, akkor jössz rá mennyire rossz úton vagy, és miknek kéne már meglennie, hogy teljes életet élhess. Első jele (már fiatal korban is) hogy nem tudsz beszélgetni csak pár emberrel, mindenki idegen és távoli.
2015. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy félreértés ne essék, a szabadidőm nagy részét a legújabb játékokkal töltöm. De ha valaki megkérdez, akkor nem "gamer" vagyok, mert nem ez határozza meg az életemet hanem a munkám és a családom. Ha valaki kiejti a száján, hogy "gamer vagyok" az régen szar.
2015. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki gamer, még lehet élete a játékokon kívül. Én is az vagyok ÉVEK ÓTA, mégis normális életem van. Antiszociális az aki nem jár este inni?
2015. nov. 20. 09:47
 10/33 anonim ***** válasza:
#9: Gyanítom, hogy még nem vagy abban a korban, úgyhogy esetedben nem.
2015. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!