Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Plázában az ilyen kis ruhabolt...

Plázában az ilyen kis ruhaboltokban ti nem érzitek rosszul magatokat, mikor jönnek tukmálni az eladók?

Figyelt kérdés
Csak nézegetni akarok, de másznak rám, ugrálnak körülöttem, nyomják az árut. Szeretnél próbálni? Milyen méreted van? Olyan feszélyezve érzem magam.
2015. nov. 20. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hozzám nem szoktak beszélni, engem inkább az zavar, hogy úgy bámul az eladó, mintha lopni akarnék éppen. Szó szerint érzem, hogy a bugyimba is belelát. :D

Ilyenkor inkább kimegyek az üzletből, mert így nem lehet normálisan nézelődni. Szerencsére nem mindenhol van ez.

2015. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Határozottan közlöd vele, hogy köszönöd, csak nézegetsz, majd szólsz, ha valami kell. És már le is veszed a szemed róla. Akkor leszáll rólad. Csak a bizonytalanságra ugranak.
2015. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De igen! Ilyen helyekre inkább be se megyek, baromi zavaró és még én érzem kellemetlenül magam miután kijövök és nem vettem semmit. Jellemzően azokban a pici fehérnemű boltokban vettem ezt észre ahol nincs senki vevő egyébként sem.
2015. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ilyen kis boltokba én se szívesen megyek be... biztos van valami pszichológiai háttere is, de tényleg kellemetlenül érzi magát az ember, ha szól, hogy csak nézelődik, utána se veszi le az eladó a szemét róla és ha nem vesz semmit, akkor meg olyan mittomén...
2015. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a vásárlói kiszolgálásnak ezt a részét nem nagyon tanítják. Valóban kellemetlen. Ha megkérdezik hogy segíthetek-e, akkor lerendezem ennyivel: "köszönöm, nézelődök, szólok ha kell egy kis segítség" + egy mosoly. Egyszer egy boltban úgy kullogott utánam az eladó, mintha lopni akarnék, még megjegyzést is tett, na akkor oda léptem hozzá, és közöltem, hogy megnyugodhat, kifizetem, ha ezután bármit is vásárolnék!
2015. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Én mindig megmondom, hogy köszönöm, egyelőre csak nézelődök. De van, aki nem ért a szóból.
2015. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!