Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkibeteg lettem a terror...

Lelkibeteg lettem a terror veszély miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz életem volt, újra kezdeni költöztünk ki külföldre. Fél évig minden olyan szèp volt, mégnem beütött a terror hisztèria. Nem lehet elvonatkoztatni, mert ez folyik a csapból is. Ha kimegyek az utcàra, ha felmegyek Facebook-ra...mindenhol rendörök, kihalt a város, mintha máris egy atomkatasztrófa után lennénk.

Napi több alkalommal van sírógörcsöm ès pánikrohamom. Csak akkor vagyok nyugodtabb, ha velem a párom. Ö egész jól viseli, eljön èrtem munkába, mindenhová. Minden nap elmondja, hogy szeret, nem lesz semmi rossz, esküvönk lesz, kisbabánk is, minden rendbe fog jönni, gondoljak erre. De én már olyan rettegèsben élek, hogy nem tudom èlvezni az életet. Nem merek magamnak semmit venni, mert "Áh, úgyis csak napjaim vannak hátra, már minek"


Hogy jöjjek helyre?


2015. nov. 20. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nagy baj, hogy a mindennapjaidat tönkre teszed, egy olyan dolog miatt, ami csak esetleges. Ennyi erővel retteghetsz, hogy elüt az autó, vagy megbetegedsz, és sorolhatnám. Kicsi a valószínűsége, hogy épp ott történjen valami, ahol pont te vagy. :) Ne tedd tönkre magad, és a párod. Élvezd az életet, és tervezd az esküvőd. :) Most h..yén fog hangozni amit írok, de ha ne adj isten pont rossz helyen lennél, akkor már úgy is mindegy, de addig legalább boldogságban élhetsz a pároddal, ne a pánikroham, és a rettegés határozza meg az életed, mert az még szerintem rosszabb, mintha egy támadás áldozata lenne az ember. Nyugi!
2015. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Év elején lelőtték az újságírókat. Azóta rettegsz?
2015. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mar megint te a kamu rettegos sztorijaiddal?


Nem unod meg?

2015. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyere vissza Magyarországra. Ja, hogy ez fujj, meg te nem vagy magyar. Akkor mindegy, te választottad.
2015. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, itt Európa van veszèlyben, Magyarország sajnos egy gondolatnyival se biztonságosabb
2015. nov. 20. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Költözz japánba, oda be se engedik a muszlimokat.
2015. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na hát a terroristák már el is érték a céljukat veled, mert rettegsz.

Amúgy ha ez vígasztal, nem mostanában lesz újra merénylet. Mindenki fél, mindenki erről beszél, fegyveresek járőröznek az utcán, hülyék lennének ilyenkor csinálni még egyet. Majd amikor már elfelejtődik és mindenki nyugodtan megy szórakozni és az utcára.

2015. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fognak minden embert lemészárolni a terroristák, tehát ha még itt-ott robbantanak is időnként, ez nem nagy tömegeket érint, "csak" 1-2 száz embert. Kicsi az esélye, hogy te benne leszel. Bár az igaz, hogy akinek leszakad a lába vagy meghal valakije egy ilyen szörnyűségben, az nem gondolná, hogy pont vele kellett ennek megtörténnie... Szóval ki tudja, lehet, pont téged fog kiszúrni a tömegből, és téged fog eltalálni a szerencsétlenség.


Az a helyzet, hogy ez van, és ez még csak a kezdet, ami történt Párizsban. Én sajnálok minden ártatlan áldozatot, viszont valamilyen szinten előre lehetett látni, hogy ez lesz. Aki darázsfészekbe nyúl, ne csodálkozzon, hogy megcsípi a darázs. És az, hogy még szándékosan be is engedik a darazsakat ellenőrizetlenül, az már a hülyeség netovábbja. Őszintén szólva a (ez lehet, hogy csúnya lesz), de a Nyugat magának kereste a bajt, és most mint valami hisztis p*csa, csodálkozik, hogy jajj, megtámadták. De könyörgöm, eddig mindent megtettek azért, hogy a terrorizmus elérje Európát!


Bezzeg minket, akik kerítést építünk, könnyű volt szidni, hogy nácik meg nem tudom mi - most nem győzik ők is építeni a kerítést.


Én tényleg sajnálok minden ártatlan áldozatot, mert igazából nem a mindennapi ember tehet erről, hanem a hülye politikusok - de más szempontból teljesen előre lehetett látni, hogy ez lesz...


És abban tévedsz, hogy Magyarország veszélyes hely lenne. Nézd már meg, hogy milyen London vagy Párizs - ott már olyan városnegyedek vannak, hogy bungalókban élnek a harmadik világbeliek, és a "fehér" ember a ritkaság... Sőt, még országrésznyi területek is vannak, ahol muzulmánok élnek, mecsetek épülnek szerteszét... Addig Magyarországon hírből nem látni ilyet. Szerinted melyik a biztonságosabb ország a terrorizmus szempontjából?


Szóval azt tudom mondani, hogy ha félsz, gyere haza, pánikban nem lehet élni. Lehet, hogy rosszabb itt élni, mert éhbérért dolgozik az ember, de inkább élj rosszabbul, mint sehogy vagy nyomorékon.

2015. nov. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!