Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok ebben az...

Ti mit csinálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne valakit lebuktatni, hogy hazudik,ha a személyes találkozó nem lehetséges?

Lebuktattam egy személyt, hogy nem mond nekem igazat.

Sok jel utalt rá, apróbb dolgok, elszólások, stb.

S még neki áll feljebb, hogy én nem hiszek neki, meg hagyjam békén, stb. Rengeteg bizonyíték van arra, hogy nekem van igaza(pl a mai elszólása a telefonban), a támadások. Lehet alaptalanul vádoltam, de nagyon sok apróság bizonyítja azt, hogy csúnyán átvágott. Hogyan érhetem el, hogy bevallja az igazat?


2015. nov. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az, hogy hogyan lehet ezt megvalósítani, hanem hogy mire lenne jó, mi értelme lenne!
2015. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretem, ha hülyének néznek:( És úgy érzem, hogy átver, s nem mond igazat.Mert ha alaptalanul vádoltam meg, az azért elég kellemetlen. Csak nem értem,hogy ha valaki alapvetően őszintének vallja magát,miért kell hazudnia? Elég hosszú történet, de leírhatom, így talán megérted a lényegét.
2015. nov. 20. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha hazudott, akkoor nem fogja elmondani az igazat, mert miért tenne.


Másrészt ha igazat mondott és te gyanusítgatod, azzal sokkal nagyobb igazságtalanságot követsz el.


Ha az illetöben nem bízol, akkor ne tarts vele szoros(abb) kapcsolatot és akkor nem fogdul elö ilyesmi.


De ha gondolod, leírhatod a történetet részletesebben is - de csak késbbö tudok reagálni erre.

2015. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ám legyen. Van egy nagyon jó barátnőm. Sajnos távol élünk egymástól,így személyes találkozó nem igazán megoldott, de úgy gondolom, gondoltam, hogy mivel egy éve és több mint 1 hónapja ismerem már, és azóta is minden egyes nap beszélünk, megbíztunk egymásban, legalábbis én biztosan, s úgy gondolom, hogy ő is. Úgy nyár óta beszélünk naponta telefonon, sokszor felhív, s én is őt. (25 éves lány/nő amúgy). Az utóbbi időben viszont furcsán viselkedett. Állítása szerint 1 hónapja felvették tanárnak abba a gimnáziumba, ahová ő is járt, mint tanár. Egyik nap(úgy 2 hete, fel akartam hívni, mert baj volt itthon, s nem értem el sehogy sem. A vezetékes számát is tudtam, de ő vette fel(biztosan tudtam, hogy aznap is "tanít". Ezéért zavaromban leraktam.Ma meg, reggel mikor beszélgettünk még, mondta, hogy talált egy egeret a lakásban, s azt hajkurászta(mindjárt írom, hogy jön ez ide). Aztán elment a suliba tanítani. Később mondta, hogy hívjam fel ha tudom,45 kor van vége az órának. Már az tök gyanús, hogy egy iskolában félre tud úgy vonulni, hogy tök csend van.Egyszer csak elszólta magát,hogy juj előjött az egér. Visszakérdezek tessék? Ja, semmi semi, a suliban is találtak egeret. Majdnem mondtam na persze, most lebuktál:D

Na és az előbb felhívtam az állítólagos sulit, s nem is dolgozik Xy nevű hölgyemény ott. Szóval hazudott, de tagad....Hogy soha többet ne keressem, meg hogy én hazudok, meg ellenőrizgetem:D

2015. nov. 20. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, az is lehet, hogy valami komoly problémája van, amibe nem akar téged beavatni, ezért hazudik. És ha ez igaz, valószínűleg azért reagál ennyire érzékenyen a vádaskodásra. Az is benne van a pakliban, hogy nem csak neked, hanem saját magának is hazudik.


Szerintem nem lebuktatni kellene, hanem finoman kideríteni, miért hazudik. Mert ha erre rájössz, akkor már tudni fogod, hogy a továbbiakban hogyan viszonyulj hozzá.


Ha gerinctelen módon átvágott, akkor értelemszerűen ne keresd tovább a társaságát. Legalábbis én nem tenném. De ha lelki problémák miatt hazudozik össze-vissza, akkor lehet, hogy épp a te segítségedre szorul.


Derítsd ki, miért hazudik, aztán tudni fogod, hova tovább :)

2015. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én próbálom, de nagyon támad:( Azt írta takarodjak és hogy undorodik tőlem, meg én mire fel ellenőrizgetem.

Miért nem lehet elmondani az igazat? Mindig keresem a társaságát,és szeretettel viszonyulok hozzá.Vagy ez a baj? Hogy azt hiszi, akkor hazudhat?

2015. nov. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!