Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mozdulok ki otthonról?

Miért nem mozdulok ki otthonról?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy félek az utcára menni csak én szerintem nagy kényelemben érzem magam otthon.Dolgozni megyek és néha boltba, de máshova nem szoktam elmenni pedig jó lenne kimozdulni, barátokat keresni, ismerkedni stb.Még nem volt csajom sem pedig nagyon szeretnék. 26/F
2015. nov. 20. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem vonz a külvilág. Megértem.
2015. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs kivel.
2015. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Az első mondatodból arra tippelnék hogy simán csak lusta vagy... igazából az utolsó mondatod alapján is ez a tippem, szeretnél barátnőt, barátokat, de ki sem mész, semmit nem teszel érte... így nem is lesz soha talán. Ne legyél lusta, mondjuk keress egy érdekes sportot vagy táncot (mert ott van több jó csaj), és járj el gyakran gyakorolni. Barátokat, csajt is könnyű így szerezni.
2015. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, főleg ha a munkában egész nap kommunikálni kell, hogy az ember csendre és nyugalomra vágyik esténként, hétvégén. Én pl. ügyfélszolgálatos vagyok, és örülök, ha munka után már nem kell rendelkezésre állni, odafigyelni más emberek minden mondatára. De ha hívnak, akkor szívesen megyek, csak kezdeményezni nem szoktam.
2015. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mintha a magam jellemzését látnám 4-es! :-) Dettó! Én örülök a csöndnek és ha nem kell kommunikálnom.. bár, ha hívnak én is megyek!


Viszont olyan is előfordult, hogy ha nem is volt kivel, elmentem egyedül sétálni egyet vagy körbenézni valahol. Szerintem próbáld te is ezt! Ja és ne tervezz, mert ha épp van kedvem pl. sétálni egyet, mindig ráveszem magam, hogy miért ne menjek.. szóval kérdező, ha van kedved akkor indulj el és ne gondolkodj! :-) Vagy ha méz a boltba tegyél egy kerülőt, igyál meg valahol egy kávét, egyél meg egy sütit.


21L

2015. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, de miért tegyek mézet a boltba? :)
2015. nov. 20. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
A méz jó! :D Amúgy a múltkor pont sétáltam csak úgy magamban, bementem egy vásárba, és mézet vettem.
2015. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt ez s betű.. Ha mész!! :D
2015. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!