Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Mit tehetnék...

Miért van ez? Mit tehetnék ellene? :/ 21 éves férfi vagyok és meglehetősen eléggé csendes visszafogott srác vagyok ezen szeretnék változtatni mert eléggé kellemetlen nekem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nos nagyon csendes szòtlan visszahuzodo vagyok. Ennyi idősen férfi létemre. Pl nem szeretek sok ember előtt beszélni. Ha bunkoznak velem a munkahelyen (főnök) inkább halgatok és továbbálok.. Nem nagyon merem megmondani a véleményem másoknak meg stb és ez lassan kiborìt. Változtatni akarok ezen hogy könnyebb legyen az életem és csajozni is jobban szeretnék és szeretnék tanácsot kérni tőlerek. Köszönöm.
2015. nov. 21. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább fogadd el magad és ne akarj egy olyan köpenyt magadra erőltetni, ami nem te vagy.
2015. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondanád a főnöködnek a véleményedet és kirúgna, attól jobban éreznéd magad?
2015. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Figyelj emberek vagyunk nem állatok akikkel ugy beszélnek ahogy akarnak.
2015. nov. 21. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, nagyon keveset beszélek. most kezdtem a sulit szeptemberben, s nincs senki, akivel rendszeresebben beszélgetnék,még az egyetemen belül sem, nemhogy azon kívül találkoznánk, ilyesmi.. Plusz koliban lakom, ahol szintén senkivel nem beszélek, s a közvetlen szomszédaimon kívül még arcra sem ismer kb. senki ( kértem, hadd költözzek egy egyágyasba, mert nem bírtam a szobatársammal élni, hiába volt egy kedves, tisztességes fiu).

Sokszor nagyon bánt mindez, és felőröl a magány, de valójában ezt én választottam.. És miért? azért mert az emberek 95%-ával egyszerűen nem érzem jól magam.. Nem bírom elviselni a tökéleteseket, felszineseket, vagy akik a teljes átlagosságra törekszenek. Nem tartom magam többre másoknál, egyszerüen csak nem tudok az emberekkel mit kezdeni, s ők sem velem.

Lehet, a te helyzeted is hasonló. megkíméllek attól a sablontól amit itt szoktak írni (menj edzésre, szakkörre stb), mert rajtad csak az segíthetne, ha hozzád hasonló emberekkel tudnál lenni, amiből viszont nagyon nagyon kevés van,,, Kitartás!


23f

2015. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy ahogy akarnak, de azt amit akarnak.

Realizálj és gondolkozz többet.

Ha segítség kell, írj.

2015. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 34 éves nő vagyok és ugyanez a problémám. Túlságosan csendes es visszahúzódó vagyok. Ezért mindig is úgy ereztem társaságban pl.iskolában, munkahelyen hogy ki vagyok kozositve. Ha lattam hogy beszelgetnek, nevetneksokszor azt hiszem rólam..nem is szoktam oda menni senkihez beszélgetni.

Inkább mindig félre vonulok. Ha kerdeznek valaszolok es örülök neki de beszélgetést sosem kezdemenyezek szemelyesen. Ezert érzem mindig kikozositve magam es sokszor sulibol is meg munkahelyen is ezert nem mentem be

2019. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!