Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lúzerség legyőzhető?

A lúzerség legyőzhető?

Figyelt kérdés
...met elegem van mr abból hogy egyedül, céltalanul kóválygok mindenfelé, és bármennyire elegem van ebből, újra, és újra csak ilyen helyzeteket vonzok be. Nincs már kedvem semmihez, nem tudok örülni semminek,mert legalább tíz éve magányosan kódorgok. Szeretnék úgy élni mint minden más normális ember: egy adott helyen közösen élni valakivel, akit szeretek, és eköré építeni minden tettet, tervet, és szándékot. Hogyan fogjak hozzá? Pszichológus? Vagy ez már így marad, és egyetlen örömöm az marad az életben, hogy egyszer mindennek vége?
2015. nov. 23. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miben nyilvánul meg a lúzerséged/mi az oka? Azért nem elhanyagolható tényező a kérdés szempontjából. De amúgy szerintem akármi is, akkor se nagyon lehet legyőzni. Amikor a "lúzer" emberek próbálnak vicceskedve beilleszkedni egy csoportba, az általában csak kínosabban sül el, mintha csak ülnek és néznek. Ha még iskolás vagy, akkor várd ki míg leballagsz, utána a legtöbbeknek megszűnnek az ilyesfajta problémái, ahogy érettebb lesz a társaik felfogása is.
2015. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

ez a "lúzer" egy új szó a magyar történelemben ami az nagypofájú egoista főiskolás amerikai életfelfogásból ragadt át erre az új generációra


Nincsenek "lúzerek" mert mindenki jó valamiben, ez egy rosszindulatú phszihikai manipuláció a többi ember részéről, hogy belédsokkolják, hogy nulla vagy mert nem vagy 190 magas, nincs pénzed,és nem 56-os a bicepszed és nem vagy egy danos karatemester legalább


Nem kell ezzel foglalkozni, nincs lúzer


De azt ne felejtsd el, hogy csak rajtad múlik, hogy számodra jobb irányba indulj el

2015. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
39F, és abban nyilvánul meg, hogy szörnyen magányos vagyok. A szakmámban állítólag jó vagyok, de mégis millió helyem volt már, mert a csalfa reményeimtől vezérelve sehol sem találtam a helyem. Most is épp úton vagyok az ország egyik végéből a másikba, hogy aztán 3 órányi alvás után munkába álljak. Nem érzem hogy ennek bármi értelme lenne.De annak sem hogy egyedül éljek.
2015. nov. 23. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:

na látod, hogy nem vagy lúzer a munkádban jó vagy

Költözz el ha zavar az utazgatás, járj el szórakozni vagy ismerj meg új embereket interneten

2015. nov. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!