Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért viselnek...

A lányok miért viselnek melltartót?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert nem látom értelmét. A nagy elmőjű lányok szoktak ugye. Ők nekik fáj, ha lóg, és fel szeretnék kötni hogy ne csüngjön így kényelmesebb? Mert egy pár lány viszont panaszkodik (vagy az összes így van vele?) hogy kényelmetlen amint mennek haza veszik is le, de akkor miért veszik fel? Vagy védik? Mert nem véd meg semmitől egy vászondarab. Lányok, mi a célotok a melltartó viselésével? Mert a nagy elmőjú lányoknak szoríthat is mert nem fér bele meg nagyon kidundorodik bár lehet hogy megtartja akkor meg nem húzza a bőrt a mell fölött annyira. De így nem vesztitek el az egyensúlyotok? Hogy egy élesen kiálló valami van elöl nektek? nem dőltök előre vagy nem zavar a navigálásban? Mert ugye nem helytakarékos. Nekem a logikám az hogy ha meg kell tartania a melleket akkor annak szorosnak kell lennie és az szoríthat. Szóval mi az értelme? És otthon miért nem viselitek, meg este? Miért csak közösségekben? Ha jobb vele mint nélküle? Vagy nem jobb, akkor meg miért veszitek fel ha mentek valahová? Leírnátok, hogy nektek szorít;e, vagy kényelmes? Vagy van akinek szorít van akinek kényelmes? De akkor miért visel minden lány, ha 2 csoport van, akkor úgy lenne a logikus hogy van aki visel van aki nem. Mindenkinek szorít? Mindenkinek kényelmes?


18/F


2015. nov. 23. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Jó ég, te valami troll vagy?

Azért viselünk, mert szebb dekoltázst csinál, és nem üt át a mellbimbó hidegben, vékony topban. És ha jól van megválasztva, észre sem veszi az ember, úgy meg lehet szokni.

2015. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Én szeretem a ciciimet, szeretem a melltartóimat is. Nekem kényelmes, ha van rajtam cicitartó.

Emel, tart, gömbölyít és formát ad.

2015. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most tulajdonképpen miért?
2015. nov. 23. 15:44
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kényelmes,mert rendesen le van mérve a méretem,és annak megfelelő a melltartóméret.Azért kell,mert ha hirtelen elkezd nőni,akkor a tartószalagok megnyúlnak,és lógni fog.Tehát már serdülökorban el kell kezdeni hordani,a legkisebbel indulva,és méregetni.Ha úgy érezzük,hogy már nem jó valami,szorít,akkor nőtt,jöhet a következő méret.Akinek nem jó,szorít,annak a mérete nem jó.És megdöbbentő,de rengeteg lány,de még felnőtt nő sem tudja megmérni magát.Én otthon is hordok,mert nekem elég nagy a méretem,kényelmetlen lenne ha ide-oda mozogna egy sima póló alatt.Alváskor nem hordok egyedül,vagy szex közben. 29/N
2015. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval megfelelési kényszerből hordjátok hogy szebbnek tűnjetek a fiuk szemében?
2015. nov. 23. 15:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...................m!!!!
2015. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor?
2015. nov. 23. 16:08
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Én azért viselek melltartót, mert a hülye társadalmunk kitalálta, hogy amígy a fériak fedetlen mellkassal mászkálhatnak, az senkit nem zavar, addig ha egy nőnek akárcsak a mellbimbójának a körvonala átlátszik egy ruhán, akkor már nagyamutogató ribinek számít és mindenki megbámulja, megszólja, ésatöbbi. Majd ha eljutunk oda, hogy a női mell látványa is csak épp annyira lesz jelentékeny az emberek számára, mint a férfi mell, akkor majd nem hordok többé.
2015. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem troll kérdés, szerintem egy ilyen egyszerű dologra mindenki tudja a választ. Ennyira buta ember nincs, ugye? Ugye? - Költői kérdés, tudom, hogy vannak-



Kérdező: Trollkodás helyett írni és fogalmazni tanulj meg, mert szégyen, hogy 18 évesen ennyire nem vagy képes.

2015. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

"nem üt át a mellbimbó hidegben, vékony topban"


Hidegben minek is vagy vékony topban?-.- :D

2015. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!