Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet "észrevétlenül"...

Hogy lehet "észrevétlenül" ennyire meghízni?

Figyelt kérdés

A kórházban fültanúja voltam egy esetnek.

A páciens kb 200 kiló volt, mondta neki az orvos, hogy sürgősen el kell kezdeni azon dolgozni, hogy lefogyjon, mert az élete múlik rajta.

Az anyuka, meg pár családtag meg sírt, meg hajtogatták, hogy "hogy lehet ez" stb. (azt még hallottam, hogy életvitel miatt hízott el az illető)


Én ezt nem értem. Nem vették észre a rokonok, család, hogy a gyerekük így elhízik?

De nem csak itt, több ilyen esetet láttam videókon is. Hogy hogy nem foglalkoznak akkor vele, amikor "még" csak 100-120 kiló az illető?

Miért nem jutott előbb eszükbe, hogy orvoshoz kéne menni, vagy tenni kéne valamit?

Megértem, ha valaki mondjuk 5-10 vagy ha olyan alkat, akkor 15 kilót nem vesz észre magán, rajtam sem látszik +10 kiló. na de 50-60 kiló plusz...??


Hogyan?



2015. nov. 23. 16:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Sajnos amig nincs baj addig nem foglalkoznak vele.Ok ugy szoktak meg hogy kover,nem hajtottak hogy valltoztasson.Lehet megbantani se akartak..csak hat ez a vege
2015. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nekik ez volt természetes, így szokták meg és csak akkor kaptak észbe mikor már az orvos szólt.


Őszintén szólva anyukám is ilyen, mindegy, hogy 68 kiló voltam, vagy 55, ő állandóan azt hajtogatja, hogy "jajj, nagyon csinos vagy!"Holott egyáltalán nem sértődtem volna meg, ha azt mondja, hogy "lányom, kicsit fogyni kéne."

2015. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!