Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félénk és csendes = barátságta...

Félénk és csendes = barátságtalan?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy szerinted ez így van? Vagy szerinted milyen egy barátságtalan ember?


Mert engem mindenki barátságtalannak tart pl munkahelyen, meg olyannak gondolnak akit semmi és senki nem érdekel, lesz*r mindent. Így látnak engem mások. Pedig én csak csendes vagyok és félénk. Nem ilyennek képzelem a barátságtalan embereket mint amilyen én vagyok. De persze lehet csak én gondolom ezt másképp mint mindenki más.


2015. nov. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem így van. Az tény, hogy nehezebb barátkozni az ilyen emberekkel, mert nehezebben bíznak meg másokban. A legtöbben épp emiatt könyvelik el őket barátságtalannak.
2015. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem így gondolom. Szerintem a visszahúzódó embereknek csak simán idő kell, amíg nyitanak valaki fele, de aki fele ez megtörtént, azzal nagyon jól ki tudnak jönni. Nem vagyunk egyformák szerencsére és jó, hogy vannak csendesebb emberek is (akik amúgy nagyon szerethetőek)... mi lenne ha mindenki extrovertált, harsány és nyers lenne? Brrr...
2015. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Negatív ember, keverve új emberek megismerésének nem akarásával.

Mert munkatársaid és aki ezt hiszik rólad, hülyék mint a seggem.

2015. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvastad a Büszkeség és balítélet c. Jane Austen-regényt? Láttad a filmet (1995)? Mr. Darcy az élő példa arra (mert az életben is vannak ilyen emberek), hogy mennyire félre lehet egy félénk, magának való embert ismerni.


A munkahelyed nyílván teli van ostoba, előítéletes emberrel, aki az orránál sem lát tovább. Ne foglalkozz velük!

2015. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!