Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min kéne változtatni? Eddig...

Min kéne változtatni? Eddig színötös tanuló voltam de ebben a tanévben egyszerűen nem megy a tanulás. Csak a művészet érdekel igazán, van amikor egész nap festek de egy percet sem foglalkozom a tanulnivalóval és nagyon szétszórt vagyok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Hogy vegyem rá magam a tanulásra? Mit tegyek a szétszórtság ellen?Fontos lenne hogy változtassak, egyik nap majdnem felgyújtottam a házunkat:(Negatív Genya kommenteket pls ne):am 14 éves lány vok

#Tanulás lusta tánc festés mittegyek
2015. nov. 25. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Hogy érted, hogy majdnem felgyújtottad a házatokat? Szétszórtságból?


Mindenesetre szedd össze magad, igazából nehéz így segíteni, mert nem ismerlek, az is lehet, hogy múló dili, de az is lehet, hogy valami miatt lelki problémáid vannak (trauma stb.). Ha súlyos az ügy, akkor nem ártana pszichológushoz menni. De nem tudom, mert nem ismerlek.


Szerintem menj el a barátaiddal ide-oda, szórakozz közösségben többet. És a tanulást ne hanyagold el, mert később azt nagyon meg fogod bánni. Szép dolog, hogy festegetsz, lehet, hogy tehetséged is van hozzá, de ettől ne hagyd abba a tanulást. Tanulás mellett is lehet festegetni.

2015. nov. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!