Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok már sírni? Tobbi lent

Nem tudok már sírni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Nagyon sok minden tortent velem ebben az egy evben es sajnos eszrevettem magamon,hogy barmikor ,amikor sirnom kene ,akkor mar nem tudok...minden osszejott (betegseg ,csaladi bajok..egyszeruen ez az ev nem az enyem volt) es nagyon zavar,hogy nem tudom magambol kiadni...ma ram jott a siras ,de 10 masodlerc utan megint komoly volt az arcom..es tudom ,hogy ez nem jo dolog. Most johetnek a valaszok,hogy menjek neki a falnak ,de ez most egy komoly kerdes...kuzdott mar valaki ezzel a problemaval? Nem szeretnek erzeketlen lenni...

16/L



2015. nov. 27. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mindneki sír ha történik vele valami. Nem kell szabályszerűen sírni olyan eseményekkor, ahol sokak sírnak.
2015. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,de en egy kifejezetten erzekeny,akar egy filmen siros lany voltam

Nem alltalanossagban mondtam

2015. nov. 27. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban én is sírósabb voltam, mint az átlag, de az utóbbi években én sem tudok. Van bennünk egy érzelmi gátlás, ami nem engedi felszabadítani a sírást. Nálad még az is lehet, hogy az év során történt dolgok sokkoltak, és még nem is fogtad fel teljesen, milyen rossz is, ami történt, ezért nem jutott el a szervezeted a sírásig. Tudom, milyen rossz, viszont én sem tudok mit tenni, kíváncsi leszek, milyen ötleteket írnak, mert férfi létemre én sem szeretnék érzéketlen lenni, sőt...


21/F

2015. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen,lehet ,hogy van abban valami,amit mondtal...
2015. nov. 27. 23:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Kezdesz felnőni. :)
2015. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam egy éve, de azóta már mindnen tudtam/tudok sírni. Pl sírtam amiatt, hogy nem tudtam kiabálni egy emberrel, vagy amikor elmentünk egy karambol mellett és láttam, hogy ott volt egy kislány, mindenki épségben volt, de én sírtam. Tehát tényleg mindenen. Még akkor is ha nem rólam van szó.
2015. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzéketlen, csak így védekezel a sok átélt bánat miatt. Volt régen egy kolleganőm, rákos volt a férje, hosszú ideig szenvedett és látszott, hogy a késői gyereküket egyedül fogja felnevelni, nagyszülőkre sem nagyon számíthatott. Egyszer beszélgettünk a sírásról és akkor mondta, hogy ő nagyon rég óta nem tud sírni, egyszerűen már nem jön könny, ilyenkor egy bögrét vág a falhoz. Inkább a sok bánat nála átalakult bosszúsággá az élete miatt és a dühét így vezette le.
2015. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat:) nem hinnem,hogy ez azert lenne,mert kezdek felnoni...

Remelem nekem is elmulik..

Hat pont ezt nem akarom..azt mondja mindenki,hogy a nagy banatnal mar nem tud az ember sirni,de en nem nagy banatnak fogom fel ezeket a dolgokat..mar beletorodtem es tudom ,hogy most mar minden jo es minden jo lesz,de ez az erzeketlenseg,amit foleg tegnap ereztem magamon ,na ezt nem akarom

2015. nov. 28. 09:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam közönnyé alakult. Nem tudok sírni, nem sajnálkozom. Minek? Jobb lesz tőle?

Természetesen én vagyok az érzéketlen bunkó.

2015. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnalkozni en sem sajnalkozom es ,ha most elmondanam valakinek h en ezt ide kiirtam ,akkor senki sem ertene ,mert nagyon nem latszanak meg rajtam a dolgok ,de egy jo kiados siras mar nagyon jo lenne
2015. nov. 29. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!