Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs senkire szükségem?

Nincs senkire szükségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azon gondolkodtam hogy nekem miért nincsen szükségem a barátaimra ?

Van 2barátom de nincs rájuk szükségem sosem keresem öket bunkó módon meg igazából nem is érdekelnek hogy mi van velük. Nem is jutnak eszembe..Ha bajuk van nincs kedvem segíteni nekik bunkó módon ezt is leszarom.. Ha találkozni akarnak akkor próbálom lemondani vagy reménykedem h elmarad a találkozás.


Szeretek egyedül lenni és ez sosem volt máshogy.Mindig egyedül voltam :) Nekem sem segített soha sem senki mindent egyedül csináltam..Lehet bunkó vagyok de akkor ök is megtudják oldani úgy gondolom..


Vagy ez most antiszociális viselkedés ? Megszokás?

Vagy miért van ez?



2015. nov. 28. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők csak barátpótlók ezekszerint , gimiben nekem is csak ilyenek voltak. Találkozókra meg csak a pia miatt mentem ..
2015. nov. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hogy nincs szükségem senkire, pedig nem vagyok már fiatal. Mindig is egyedül szerettem lenni. Annyi a különbség, hogy nekem is 2-3 barátom van, de én magamtól nem keresném őket, viszont ha hívnak én szívesen megyek (ez kb. kéthavonta 1 alkalom), és segítek is, ha kell.
2015. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem érdekelnek az emberek. Dettó ez vagyok. De nekem jó így. :D
2015. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok már megtanultam az összes aggódást\törődést kifejező gesztust, mert egyszerűen nem érdekel senki . De engem ez nem zavar egyedül lenni sokkal jobb .:).
2015. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Egy cipőben evezünk. [Haha]

Szóval én is legtöbb időt a gondolataim társaságában töltöm, egyenesen utálom az embereket, és társaságban, vagy iskolában nagyon idegesítenek, ezért dohányzom. Fogalmuk sincs arról ki is vagyok valójában, azt hiszem hogyha megismernének akkor igencsak messzire szaladnának tőlem. Néha a saját szórakoztatásomra társalgom velük, meg szörnyülködöm hogy milyen idióták. Gyakran foglalkozok a gyilkossággal. Bármilyen élet kioltása, élvezetet okoz. [Legtöbbször állat, nem, nem vagyok állatkínzó] És a vér látványa is élvezetet okoz. A fémes illata, és a ragadása. Érzelmeim sem nagyon vannak. Rebbenéstelen szemmel nézném végig anyám halálán kívül bármilyen ember halálát, talán még élvezném is. A pszichopatákat, és sorozatgyilkosokat is nagyon tisztelem.

2016. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!