Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen egyáltalán normálisna...

Az ilyen egyáltalán normálisnak nevezhető? Mire jó ez? (mellimplantátum)

Figyelt kérdés

Ennek a nőnek van a világon a legnagyobb melle, mert rengeteg implantátumot rakatott be.

Fiú létemre nekem ez inkább erősen hányingerkeltő, undorítóan néz ki, és el nem hiszem, hogy így boldog és normális életet lehet élni. Mondta a nő egy videóban, hogy hogy élvezi, hogy sokan megbámulják. Az nem esik le neki, hogy esetleg nem azért bámulják meg, mert undorítóan és természetellenesen néz ki?


Ez a nő:


[link]


[link]


[link]


[link]



Van egyáltalán olyan, aki ezt szexinek, vagy csak tetszetősnek, vonzónak találja? Én nem értem, hogy valaki hogyan akarhat ilyet, hogyan, vagy miért akarhat ekkora melleket.


De ugyanaz, amikor valaki a fenekébe rakat implantátumokat.

Szerintem undorító, és ráadásul veszélyes is, ha kidurran.



Miért akarhat valaki ekkora melleket, vagy mások hatalmas implantátumos feneket?


Miért csinálják meg az orvosok egyáltalán ezt?


Nektek mi a véleményetek? Meg úgy általában mi a véleményetek az implantátumokról?



2015. nov. 28. 14:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint az orvosoknál úgy értem: miért teljesítik az ilyen elborult agyúak kérését, hogy 20-szor nagyobb melle legyen?
2015. nov. 28. 14:04
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Elegge kiakadtam a fotoktol.En az orvos helyebe nem ilyen szarokat rakatnek bele,hanem elkuldenem egy pszichologushoz.
2015. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Kicsi vagy még, nem érted. Idősebb korodban olyanokra fogsz maszturbálni amire most lohad a farkad
2015. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az orvosok azért csinálják meg nekik, mert ezek vannak annyira hülyék, hogy képesek milliókat fizetni azért, hogy ilyen undoritóan nézzenek ki. Most parasztnak tűnhetek, de ha plasztikai sebész lennék, ennyi pénzért még heretérdű, fekete kosarassá is átoperálnék bárkit :D

Amúgy az ilyen embereknek komoly baj van az agyukkal, valamit kompenzálni akarnak magukban, az se érdekli őket, ha azért bámulják meg, mert undoritóak, csak az a fontos nekik, hogy mások figyeljenek rájuk..

És általánosságban mi a véleményem az implantátumról..Hát nem tudom, ha valaki jobban érzi magát pár számmal nagyobb mellekkel, persze csak normális kereteken belül, akkor csináltassa meg. Ma már amúgy se lehet mást se hallani a médiából, csak azt, hogy mik a mai szépségideálok, ha nem olyan vagy, akkor nem fognak elfogadni, stb. Szóval meg tudom érteni, ha valakinek emiatt komplexusai lesznek és elégedetlen magával, úgyhogy ha nem tudja elfogadni magát, még ott a lehetőség, hogy műtétekkel változtasson magán, ha jobban érzi magát tőle.

17l

2015. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
pfejj
2015. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Kicsi vagy még, nem érted. Idősebb korodban olyanokra fogsz maszturbálni amire most lohad a farkad"


22 éves vagyok, de köszi a beszólást. Ha neked ez tetszik, csak sajnálni tudlak.

2015. nov. 28. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tipikusan olyan emberek, akik minden áron ki akarnak valahogy tűnni a tömegből, de mivel buták mint a rosseb, így a lehető legrosszabb/szánalmasabb módot választják erre.

Én egy olyan koreai lányról olvastam, aki modell volt, elköltözött Japánba, majd nekiállt megnagyobbíttatni a fejét (tokáját, arcát), hogy kövér vagy nem tudom milyen arca legyen. Egy idő után egyrészt a saját szülei nem ismerték már meg, másrészt hiába fizetett volna, az orvosok már megtagadták a további "nagyobbítást", mert ők tényleg úgy vélték, hogy erősen mentálisan beteg az illető.

A vége az lett, hogy nem tudom mit vett a fekete piacon, és azt szépen benyomta az arcába injekciós tűvel, ami aztán egy csúnya és erős fertőzést okozott. Hogy belehalt-e vagy még él, nem tudom.


Ez a nő is már ránézésre is üresnek látszik értelmileg. Most még lehet, hogy nincs semmi baja, de meg van az esély arra ilyen hatalmas és nehéz implantátumoknál, hogy komolyan megsérül a gerince. Biztos vagyok benne, hogy később olyan iszonyú hátfájásai lesznek, hogy sírva fog szaladni a plasztikai sebészhez, hogy távolítsák el az agymenését, ami mellnek nem nevezhető. Aztán ha kiveteti, akkor meg a bőre a köldökét fogja verdesni, gyönyörű lesz.

Olyan nőről is olvastam, aki ördöggé tetováltatta magát, mindene tiszta tetoválás, plusz tiszta piercing, stb.


Mindnek erős feltűnési viszketegsége van, figyelmet akarnak, valamit pótolni szeretnének lelkileg, csak hát mivel nem szorult beléjük túl nagy értelem, is sajnos nagyon rossz módot választanak ennek az eléréséhez.

Én bevezetném azt, hogy aki ilyen drasztikus plasztikai műtétet/változtatást akar magán, annak kötelező legyen előtte több alkalommal pszichológushoz mennie. Csak hát ugye akinek a pénz nem akadály, az bármekkora hülyeségre képes. Az orvosok is gondolom azt gondolják erről a nőről, hogy micsoda idióta és undorító ízlése van, de hát amíg kifizeti a vaskos pénzt....

2015. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem lenne pár észrevételem, kezdem is szerintem a legfontosabbal:


1. Lehet hülyézni és gusztustalonozni a képen levő csajt, de le merném fogadni, hogy azzal a 2 lufival pár év alatt több pénzt kapirgál össze, mint 10 átlagos magyar diplomás egész életében. Ha pedig sikerül elvetetnie magát egy olyan pénzes hapsival, akinek ez bejön, akkor pedig egész életében elszórakozgathat, utazgathat anélkül, hogy a konditermen kívül bármilyen munkába meg kellene izzadnia. Mellesleg, az is lehet, hogy 40 éves korára megunja és megkisebbíti "emberi" méretre, viszont a della (és könnyű élet) megmarad.


Szóval, nem tudom, hogy ki a hülyébb: a képeken levő nő, vagy az, aki végig tanulja majd gürizi az egész életét és örül, ha évi 1x pár hétre elmehet a horvát/görög tengerpartra...


2. Biztos van rá igény, különben nem csinálná. A durván dagadt modellekre is van igény, pedig azok a gusztustalanságnak már a legmélyebb dimenzióit jelentik. De ízlések és pofonok. Én se értem, hogy hogyan élvezheti valaki a vérhányós metált vagy tücc-tücc technót, de nem háborodok fel, ha valaki az olyan zenét szereti.


3. Tudom, hogy divat szidni manapság a hülye orvosokat úgy általánosságban (a te kérdésedben is így jól összegezve szerepelnek), de jó eséllyel ezt a "művet" valahol Dél-Amerikában követték el, nem az EU-ban. És szerintem ott is csak elég kevesen vállalják be az ilyen projectet, de azok jó pénzért akár zsiráffá is műtenének bárkit, ha azt kérné... És az is valószínű, hogy nem pikk-pakk tették be ezeket a kb. 10 000cc-s lufikat, hanem ezek jó eséllyel tölthető implantátumok (vagyis nem kell nagy műtéttel folyamatosan cserélgetni őket) és évek alatt lettek ekkorák.


4. Elég strapabírók az ilyen implantátumok, még egy közlekedési balesetet is simán "túlélnek". Ráadásul mezei fiz. sóoldattal vannak töltve, nem halálos méreggel.

2015. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, ne haragudj, de szerintem épeszű ember nem akarna ilyen lenni, mint ez a nő.

Engem aztán nem érdekel, mennyi pénzt szedett össze ennek a mutogatásával, de az biztos, hogy ha egyszer lekicsinyíti a melleit, utána is kegyetlen hátfájás, gerincfájás fogja élete végéig kísérni. Ne viccelj már, volt olyan eset (a TV-ben is szó volt róla), hogy valami modellnek is nagy melle volt (kb fele akkora, mint ennek a nőnek), és a modell is elmondta, hogy kivetette az implantátumokat, mert egyrészt kegyetlenül fájt a háta tőle, másrészt nem tudott tőle normálisan aludni se.

Én azt se irigylem, ha talál magának egy gazdag balekot, aki erre az undormányra izgul.

Úgy hogy a felvetésedre válaszolva: inkább gürizek és dolgozok, minthogy ilyen hülyeséget csináljak a testemmel, és a baromságomat mutogassam a TV_be, mellesleg csak pár riport van a nővel, szóval annyira azért nincs rá "igény", ebből 100%, hogy nem gazdagodott meg, de szerintem még sok pénzt se keresett vele.

2015. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"3. Tudom, hogy divat szidni manapság a hülye orvosokat úgy általánosságban (a te kérdésedben is így jól összegezve szerepelnek)..."


Nem szidtam az orvosokat, én csak annyit mondtam, hogy pénzzel bármi elérhető. Gondolom ha sok pénze van, és nem tágít az ötletétől, akkor az orvosok elvégzik, aztán a páciens saját felelősségre távozik. Ha meg baja lesz miatta, akkor meg az az ő problémája.

2015. nov. 28. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!