Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vonzó, vagy éppen...

Mennyire vonzó, vagy éppen nem vonzó az ilyen személyiség?

Figyelt kérdés
A halál megszállottja vagyok. Már kiskorom óta érdekelt a halál, mint jelenség, s ez megmaradt a későbbiekben is. Például elszoktam menni temetésekre, ha ismertem az elhunytat, ha nem. Főleg akkor, ha tudom azt, hogy nyitott koporsós lesz a temetés. Ezen fajta temetés még érdekesebb számomra. Szoktam nézni kivégzéseket az interneten. Golyó általit, lefejezéseket, akasztásokat, stb. Szeretem a horror filmeket, rémisztő történeteket, legendákat. Egyébként szerintem normális életet élek, tudok szeretni, vannak pozitív érzéseim, érzelmeim. Nem gondolom, hogy egy beteg elme lennék.

2015. nov. 28. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez nem vonzó, de nem is taszító, én is bírom az ilyen dolgokat, amíg csak emberekről van szó. Azért ha agyonvernek egy állatot, az már sok nekem, legszívesebben szétverném, aki bántja őket.

Szóval nem egy szexepil, de mindenképpen érdekes. Lenne közös témánk legalább.

2015. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szóval mostmár nem az ismerősöd vagy?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__73..

2015. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Első. Szóval az állatokat jobban tiszteled, jobban szereted, mint az embereket?
2015. nov. 28. 20:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Kettes. Azt a kérdést nem én tettem fel.
2015. nov. 28. 20:15
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, eddig nem nagyon vannak többségben azok az emberek, akik olyan dolgokat tettek, amiért tisztelhetném őket. És még csak holtversenyben sincsenek a többiekkel.

#2

2015. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi lenne az a dolog, amiért tisztelni tudnál egy embert?
2015. nov. 28. 20:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Az emberségükért, ami nem nagyon van meg bennük, azóta mióta lemásztak a banánfáról.
2015. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. nov. 28. 20:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva, már ne is haragudj. A kivégzéseknél pozitív érzelmeid is vannak?
2015. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es. Mármint, hogy örülök-e annak, hogy kivégzik az adott személyt? Erre gondolsz? Igazából a videók alatt nem érzek semmit.
2015. nov. 28. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!