Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

van egy fiú 2 éve ismertem meg és barátnőmnek tetszik a haverja és nem mert vele beszélni mármint azzal aki tetszett neki így a másik illőt elkezdte követni mindig a buszára szállt várta a buszát majdnem hazáig kísérté de nem mondott neki semmit én meg mindig magamra vállaltam hogy azért megyünk arra mert ott lakik unokatesóm ami nem igaz és azért várja a buszát mert engem vár de nem igaz mert én villamossal jártam és a boltba is követte de azzal a gyerekkel aki neki tetszik nem beszélt az érzéseiről csak annyit hogy miért tiltotta le facen

és én ezt már lelkileg nem bírom ezt a sok hazugságot tavaly végeztünk nem látom őket de akkor is nagyon kínoz jóba vagyok egyik osztálytársával és meghívott a szalagtűzőjükre így hát mivel nem megy ez állandóan kínoz és arra gondoltam hogy le írom egy papírra az igazat és oda adom. szerintetek jó ötlet? (az kimaradt a gyerek mindig nekem írt facebookon h hagyjuk ezt abba meg ilyenek, de én csak azért voltam ott hogy megállítsam valahogy) nagyon tetszik a gyerek segítsetek kérlek


2015. nov. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt értelmesen leírni a problémádat. Tagoltan, írásjeleket és mondatokat használva. Ez így olvashatatlan.
2015. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először le kéne írnod érthetően, mi a probléma.
2015. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!