Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jo a közép suli?

Szerintetek jo a közép suli?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon zsír

2015. nov. 28. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem, de visszasírom az általánost, leginkább a közösség miatt:(
2015. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így visszagondolva, a középsuli volt a legszarabb 4 év.


Az egyetem is szopás, de lettek jó barátaim, megismertem jó embereket, plusz rengeteg tudást is kaptam, felnőtté váltam, voltak bulik, csajok...


Az általános, leszámítva hogy egyesek szivattak, alapvetően jó volt, mert ott együtt nőttünk fel, plusz az volt az igazi gyerekkor, mindenki ismert mindenkit, és nem szembesültünk a világ gondjaival.


A középsuli...az meg szar volt, igazából utáltam. Szar közösség, egy igazán jó barátot se szereztem, akikkel napi szinten beszéltünk, azokkal se váltottam 2 szót se mióta egyetemre jöttem.

2015. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. Viszonylag jó volt a társaság is..elég sokat ismerkedtem, újabb barátokat szereztem.

Szép napot.

2015. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!