Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs sikerem a nőknél?

Miért nincs sikerem a nőknél?

Figyelt kérdés
Üdv! Ezer éves témát boncolgatok,a férfi nő kapcsolatot!Ugy érzem magam mintha egy körforgásban lennék és újra ,és újra oda lyukadok ki,igyekszem azt tenni amit minden férfi,ismerkedem a nőkkel,udvarolok,törekvéseimnek mégis mindig ugyan az a vége,visszautasítás.Mintha nem volnék party képes férfi a nők számára,kétségtelen hogy az "alfa hím" stílus hiányzik belőlem,ahogyan a vagányság is,a kezdeményezés rendszerint megfelelően megy,minden remekül indul,rózsásak a kilátások,ám időközben valami kis kavics belekerül a gépezetbe,és a vége az hogy ha odakerül a téma hogy több is legyen,a nők leépitenek a szokásos női dumákkal,nem vagyok beléd szerelmes,nem vagy az esetem,helyes,jópofa vagy jó veled beszélgetni,jó veled együtt lenni de nem hiszem hogy ennek a dolognak volna köztünk jövöje stb stb. Valami nem stimmel,az az apró esély amit meg kéne kapjak a nőktől, az mindig elmarad,valahol elszúrom a dolgokat, csak azt nem tudom hol és mit!

2015. nov. 29. 12:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elszúrsz valamit, ha esélyt kapsz, de később mégsem akarnak tőled komolyabbat, viszont ennyiből nehéz eldönteni, hogy mit.
2015. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hagyj időt, ne azonnal akarj!
2015. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha magadat nem ismered kellőképpen, akkor olyantól kérdezd, aki ismer. Mi nem ismerünk.
2015. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Épp időm az ami nincsen,életem felét már leéltem lassan,rég családos embernek kellene legyek,a fent említett okokból mégsem sikerül a páromat megtalálni!Szóval csak annyira sürgetem a dolgokat amennyire az idő sürget engem!
2015. nov. 29. 12:44
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha másoktól kérdezném valószínűleg azt mondanák nincs meg bennem a "dominancia",hiányzik a határozottság,a magabiztosság,a rámenősség,épp azok a tulajdonságok ami a nők számára legvonzóbbak lennének,viszont ettől még nem érzem magam kevesebbnek más pasiknál! Vagy pusztán nem ismerem kellőképpen a nőket? Ez sem kizárható ok!
2015. nov. 29. 12:51
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy kérdező?
2015. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Sztem ez cuki kerdes
2015. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Elozo voltam, lemaradt, h rz a mobdat tok tetdzik:Szóval csak annyira sürgetem a dolgokat amennyire az idő sürget engem!
2015. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

En 42/n vagyok, szinten nem talaltam meg meg a tarsam. Azt latom, hogy ez egy komoly generacios problema. Nagyon sok par vagy gyermek nelkuli ember van, akikkel semmi gond nincs az en vilagon.

Az egyik nagynenem mondta, aki a 60-as evekben volt fiatal, hogy az a baj, hogy ma mibdenki autoba ul es azzal jar. Regen voltak kozossegi terek, idegenekkel egyutt toltott ido. Ma mindenki rohan, bezarkozik, bizalmatlan.

2015. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A kérdésem szempontjából lényegtelen a korom, de nem titok,39 vagyok,és egyetértek azzal hogy ez generációs probléma, amikor melóról szól az élet legnagyobb része,kevés idő jut az igazán értékes ismerkedéssel tölthető időre,de mert nem vagyok feladós tipus,teszem amit tennem kell,felállok a padlóról,megrázom magam,és megyek emelt fővel tovább a célom felé!
2015. nov. 29. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!