Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok rosszindulatú és...

Miért vagyok rosszindulatú és gonosz hogyha sokat iszom?

Figyelt kérdés

mármint alkoholt, alapjába véve nagyon kedves és barátságos jóindulatú vagyok mindenkivel, de hogyha elkezdek inni és berugok akkor utána gonoszkodom csúnya dolgokat mondok másoknak és rosszindulatú vagyok sértegetem az embereket és lenézem őket, miért viselkedem így?

Mások ha berúgnak vagy elalszanak vagy még kedvesebbek viccelődnek, én miért nem? Ez mitől lehet?


2015. nov. 29. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképp hat az alkohol ,meg a mértékétől is függ :D
2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
46%

Toxikus állapotban a bódultságtól magabiztosnak és erősnek érzi magát az ember. Alapból segfej vagy, de hogy megértsd...

Adj hatalmat valakinek és megtudod milyen ember!:)

2015. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazából is megveted az embereket, csak józanul belátod, hogy ha igy viselkedsz másokkal, kerülni fognak téged, de részegen őszintébb vagy és ki mered mondani, amit gondolsz.
2015. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bátrabb vagy ittasan és őszinte. Én se szoktam meggondolni részegen, hogy most kimondjam azt amit gondolok vagy inkább ne. Beszélek össze vissza és keresem a konfliktust ha meg nem találom meg akkor generálok én.(régen volt ez, már nem iszok semmi alkoholt)
2015. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi jól el lennénk egymással...
2015. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az igazi éned, amit józanul elnyomsz magadban.
2015. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de ez olyan rossz :-/ néha olyanokat sértek meg akiket szeretek

és olyankor mindig azt hiszem mindenkinél jobban tudok mindent ahh :(

2015. nov. 29. 13:48
 8/18 A kérdező kommentje:

szóval alapból rosszindulatú és másokat lenéző gonosz ember vagyok?!

De ez annyira érdekes mert nem érzem igazából hogy olyan lennék jó maximum néha de mindig kedves vagyok mindenkivel meg próbálok segíteni ahogy tudok de olyankor meg teljesen olyan mintha egy másik ember lennék pont a gyökeres ellentétem

2015. nov. 29. 13:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Hány éves? Ez is számít.
2015. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
24 éves lány
2015. nov. 29. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!