Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ezt megállapítani...

Hogyan lehet ezt megállapítani? Van valami módszer?

Figyelt kérdés

Így Karácsony előtt egyre több a kéregető/koldus, akik kiülnek a hideg földre a sűrűn járt területeken/aluljárókban.

A mi városunkban is akad belőle ilyenkor 3-4 is.

Honnan lehet tudni, hogy ki az, aki tényleg önként megy ki, s ki az, aki csak áldozat, s elszedik tőle a pénzt?

Van egy néni, aki furulyázik, (ő állítólag csak a nyugdíját egészíti ki szegény.) neki néha adok egy 50-est vagy 100-ast ha arra járok.

Tavaly karácsonykor egy nőnek adtam egy 100-ast még 24.én, mikor apuval sétáltunk a városban, de azt mondta, nem lett volna szabad, mert koldusmaffia áldozata, s valahonnan Romániából vagy ki tudja honnan hozták ide, s elveszik a pénzüket a koldusmaffia. Ezt miből lehet megállapítani? Nincs rájuk írva.

Végül is, csak remélni tudom, ilyenkor nem szedik el tőlük,s magukra költhetik.

Bár ilyenkor szerintem jobb ételt adni, azt nem tudják elszedni.

Aki éhes, szerintem megköszöni.

volt, hogy kiflit adtam neki, pedig nekem is alig van. Azt legalább nem szedik el tőlük.

De ezt lehet látni?

Tapasztaltabbak írjanak akik hozzá tudnak jobban szólni a témához.


2015. nov. 29. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan lehet megállapítani, de a koldusmaffia igenis létezik és nagyon sok ilyen embertől elszedik a pénzt és naponta pár embertől százezreket tudnak beszedni és nekik alig hagynak fejenként 400-500 forintot.


R*hadt emberek akik ezt meg tudják tenni a hajléktalanokkal..

2015. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valóban sokuknak elszedik a pénzüket. Én sem tudom sajnos megmondani, hogyan lehet megállapítani, de nekem az a módszerem, hogy veszek kaját nekik és azt adom oda készpénz helyett, és legalább így nem is veszik el meg nem is vesz rá italt vagy valami kábítószert.

Szép napot!

2015. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Miért adják oda nekik? XDXD Koldus és idióta is....

Megkérdezed tőlük.

2015. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És szerinted bevallja?:D Ugyan... Nem hiszem, hogy bevallaná.

Van egy asszony, akit úgy küldenek ki (valahol nem messze lakik) a családja. Na neki soha többet nem adok.

Évek óta kint van télen nyáron, egyszer adtam neki 50 ft ot van még?:O

Mondom nincs.

oda adtam a tízóraimat erre kidobja....

2015. nov. 29. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ételt adj. :)
2015. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!