Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz az hogy a...

Kiralykristof2 kérdése:

Szerintetek igaz az hogy a fiúkban erősebb a "vágy" a lányok iránt, mint a lányokban a fiúk iránt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a lányok az ilyesmire negatívan reagálnak, sőt valamelyik még akár kiakad

2015. nov. 29. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem igaz. :)
2015. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk én is el tudom képzelni hogy legtöbbször csak elrejtik
2015. nov. 29. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
De igaz, ez azonban tiszta biológia. Mi tanultuk is ezt, bár a biosz tanár egy nagyképű pi.sa volt, de nyilván nem hazudott. Egy bizonyos hormon nagyobb rézben található meg bennünk férfiakban, de meg nem mondom melyik. Azonban a nőket sem kell félteni... :D De a kérdésre igen, igaz. :D
2015. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lelki, nem. Ez személyiségfüggő.

Testi, igen. De változtatható ideiglenesen.

2015. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a lányoknak sokkal kevesebb fiú felel meg, mint ahány lány a fiúknak megfelel, szóval leegyszerüsítve arra a kevés jóképű férfira vágynak mind.


A másik meg, hogy elrejtik, mert jól tudják, hogy akinek a szándékai ismertek, az kihasználható (mivel ők ezt játsszák folyton, ebből élnek érzelmileg és néha anyagilag is), ezért titkolják.

2015. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Látszik, hogy még nem volt dolgod nővel...
2015. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Méghogy a nőkben kisebb a nemi vágy. pff

[link]

Elég ezt vagy néhány női fórumot átböngészni, hogy rájöjjön az ember, a nők sokkal nagyobb ösztönlények, mint a férfiak. Jóval kevésbé tudják kontrollálni az érzelmeiket. Az is nagyon helytálló, hogy a nők csak "szendének" akarnak tűnni, de valójában tombol bennük egy időzített "szexuális" bomba, ami a legelső alfahím társaságában óriásit robban. Hiába a fene nagy feminizmus, azért nem meglepő, hogy pont ebből az okból kifolyólag, a legfontosabb vezető pozíciókra még mindig csak a férfiak alkalmasak.

2015. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Vegyünk két tinit.

A fiúk 80%-t nem érdekli ha eltiltják a lánytól, nem foglalkoznak a következményekkel.

A lányok 80%-a kicsit sír meg hisztizik aztán beletörődik a dologba.


A férfiak 20%-a elkezd kondizni, máshogy öltözködni, a nők 80%-a meg azt mondja, ha szereti valaki az elfogadja úgy ahogy van.

Elismerem, hogy a lányok/nők nehezebben tudják feldolgozni a lelki sebeket ilyen téren, és úgy látom a média feminista propagandája, hogy a nők 80%-nak életében csak másodlagos lehet egy férfi.

2015. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem igaz, nem véletlenül mindig a fiúk perverzek. 15/L
2015. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd néhány év múlva olvasd vissza ezt a válaszodat kislány, és mosolyogj egyet. :D
2015. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!