Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem senkim sincsen! Nincs...

Nekem senkim sincsen! Nincs senki aki erőt adjon! Lehet egyedül is boldognak lenni? (20+Férfi)

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nincs senki aki erőt adjon?Az élet ilyen.Mindent megkaptál a születésedkor amire szükséged van.Az erőt madadban keresd ne másban.Nincs senki?Miért nincs?Azért mert vagy csináltál valamit vagy nem csináltál valamit...tegyél érte hogy legyen.Tűzz ki egy célt és menj tűzön, vízen át érte!Kezdj el agyalni mid van és mire van szükséged aztán hajrá...Nem csak Te vagy egyedül.
2015. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%
Először magadban kéne erősnek és boldognak lenned, ezután nem érzik mások hogy kiszipolyozod őket hogy erőt nyerj belőlük. Próbálj te is erőt adni másoknak és visszakapod, csak nézd meg jól hogy kinek adod.
2015. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tűzz ki egy célt és érd el, legyél sikeres. Mindjárt köréd sereglenek, akik "erőt" akarnak adni, mert a legtöbb ember érdekember.

Lehetsz egyedül boldog. Csak magaddal törődj és ne vágyj senkire.

2015. dec. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az ..igen.. segíts másokon... eddig akin segítettem csak hátba szúrt és követelt... még a saját szüleim is.


Segíts magadon, Isten is megsegít!


Szintén 20+ férfi

2017. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!