Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a zöld...

Mi a véleményetek a zöld szemű férfiakról? A kék szemszín jobb?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

A zöld különlegesebb, mint a kék.

Zöldet még nem is nagyon láttam.

De a barnákkal volt eddig pozitív tapasztalatom. A kékekkel sajnos nem :(

Persze, nyilván nem a szemszínük miatt volt, de valahogy pont így jött ki. :)

2015. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nőnek a barna szemű férfiak jönnek be, legalábbis a saját tapasztalataim meg korábbi gyk-s kérdések alapján mondom ezt. pl.: [link]
2015. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zöld.
2015. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjem zöld szemű.Ritka,és gyönyörű szemszín.És ami még érdekesebb,hogy nekem is zöld a szemem.Majdnem egyforma a szemünk színe,és az alap tulajdonságaink is egyeznek.Szerintem érdekes,titokzatos,kissé magának való emberek a zöld szeműek,ha magunkból indulunk ki.De nem.akarok általánosítani.:)
2015. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eddig, ha jól emlékszem, három pasimnak volt zöld szeme.Állítólag az a legritkább, de nekem sikerült kifognom...Egyikük elég különleges volt, mert a haja fekete volt, ez így nagyon szép volt a zöld szemmel.

Hát mit mondhatnék róluk?Mindhárman érzelmes, érdekes személyiségek voltak, kedvesek, alapvetően jó emberek.És nagyon vonzóak voltak, szépek, csinosak.De nagyjából ugyan ez volt jellemző a barna szemű barátaimra is, bár ők talán kicsit lobbanékonyabb természetűek voltak, meggondolatlanabbak.De különösebb gondom velük sem volt.Bár én nem a szemszín szerint választok, alapvetően a"jófiúkat" szeretem.

Kék szeműekről nem sokat tudok mondani, nem nagyon fordult meg ilyen a környezetemben.De azok a kék szeműek, akiket úgy nagyjából ismerek, nem keltenek bennem túl jó benyomást, érdekes módon valamiért minden kék szemű ismerősöm vonzódik az alkoholhoz valamilyen szinten és nem valami szerény a természetük.

Egy közeli ismerősöm volt kék szemű.Na ő nem alkoholizált, agresszív sem volt viszont minden nőre rámozdult, aki a közelébe került...

De ez csak az én személyes statisztikám, szerintem szemszínből még nem érdemes levonni messzemenő következtetést.

2015. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2 éves kapcsolatom egy barna szemű sráccal, aki megcsalt. Zöld szeművel volt 2 éves, és utána egy 10 éves. Ők nem csaltak meg.


Az első szerelmem kék szemű volt, ő nem szeretett engem eléggé.

2015. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

A kék szeműekben nehezebben bízok meg, nem tudom miért. De attól még tetszik, a szép kék szemekben el lehet veszni. :)

A zöld szem se rossz, igaz én annyira nem szeretem-

A barna a legjobb szerintem. Megbízhatónak tűnik tőle az ember, kedvesebb a tekintete.

2015. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is zöld a szemem, bár sose foglalkoztam vele különösképpen, távolról úgy is barnának látszik, csak közelről látszik, hogy mélyzöld. :D
2015. dec. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kék szemszín jobban tetszik, de nem ez alapján választok. Van olyan kék szemű, akivel nem állnék szóba, és van olyan zöld szemű is, akit elfogadnék.
2015. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zöld szem a gyengém. Nekem is zöldszemű 3 volt pasim, mind kutyaütők voltak.. Nekem a barna sosem jött be. És a férjemé barna, a fiunké zöld. Enyém kék. Mégvalami nem a szìn, hanem a tiszta tekintet az igazi.
2016. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!