Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikkel kezdenétek újjáaépiteni...

Mikkel kezdenétek újjáaépiteni az életeteket, ha nagyon elrontottátok volna a 20-s éveiteket?

Figyelt kérdés
Tanulás, munka, emberi kapcsolatok szempontjából. Ha leragadrarok volna egy 20-23 éves szintjén. El tudják ezt fogadni a barátok, potenciális párkapcsolatok ? Ettől ugye kevesebb lett az ember ? "Ahogy élsz,annyit érsz" , a Tankcsapda is megmondta.
2015. dec. 1. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulással mindenképp. Még ha nem is akarod elhagyni az országot, mert vannak, akik ragaszkodnak hozzá, akkor is jobb munkát kapsz itthon, ha több nyelvet is jól beszélsz.

Azt mondom, sokszor többet ér, mint egy szakma, rengeteg ember dolgozik sikeresen a szakmáján kívül, vagy papír nélkül egy adott szakmában.


Önismerettel, önmagamn fejlesztésével, mások jobb megértésével, kommunikáció, viselkedés, stílus fejlesztésével.


Tartalmas hobbival, ami összeköt olyan emberekkel, amilyen lenni szeretnék.


Sporttal, de azt nem írtad, hogy azt csinálod-e vagy az is kimaradt.


Szerintem az ér kevesebbet, aki tökéletesnek gondolja magát, és másokat néz le. Ha tudod, hogy hibáztál, már a megoldás fele meg is van.

2015. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

23 vagyok és már most leragadtnak érzem magam, jó pár dolgot másként csinálnék.


- Törtetőbb lennék, nem érdekelne mások helyzete.

- Több érdekkapcsolatot építenék ki.

- Nem bíznék meg 1-2 nagyon közeli barátomon kívül senkiben.

- Nyelveket tanulnék.

- Többet sportoltam volna.

- Többet fektettem volna a külsőséges dolgokba, mert sokkal előrébb juthat vele az ember.

- Egy nőért sem hagytam volna ki olyan lehetőséget, amivel előrébb jutok.

2015. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!