Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Celebek akik a Facebook-on...

Celebek akik a Facebook-on vagánykodnak a vagyonukkal. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Sok olyan hazai és külföldi celeb vagy sztár van akik a gazdagságukkal kérkednek,ki jobban,ki kevésbé.

Hazaiak közül például Rubint Réka,aki több százezer forintos táskákkal pózol,de mondhatnám "a" berkit is (kisbetűvel),vagy majka,aki több tízmilliós BMW terepjárókkal szelfizik és megkérdezi:"Na,melyiket vegyem meg?"

Amerikába is van pár híres ember,akik a facebook-on posztolják a gazdagságukat.

Sok hazai és külföldi híresség van,akik gazdagabbak,mint a fent említett emberek,de mégsem kérkednek ennyire.

Ez majdnem olyan,mintha az üzennék:"Nézd meg milyen gazdag vagyok,te meg nem"

Mit gondolsz erről?



2015. dec. 3. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Csinaljak csak, ha jolesik nekik, engem hidegen hagy :)


Egy "celebet" sem kovetek facebookon, igy ezek nem jutnak el hozzam. Ha veletlenul megis, akkor lerejtem, hogy tobbe errol a profilrol ne lassak semmit.


Nem vagyok kivancsi rajuk, nagy reszukrol azt sem tudom, kicsodak :D

2015. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kapsz egy nyelvtankönyvet
2015. dec. 3. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezt te sem gondolhattad komolyan, "kedves" első!

Én nem gondolok róluk jót. Mert csak kérkednek, segíteni egy éhezőnek, vagy hasonló, nem segítene. (Tisztelet a kivételnek.)

2015. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eleve nem törődök olyan emberekkel, akik a pénzükkel felvágnak. És ez nem menőség, hanem valami igen is hiányzik neki, vagy csak simán egy beképzelt barom.
2015. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyílván azért teszik ki, hogy reklámozzák...

Semmit nem gondolok róla. Mindennek àra van, nekik sikerült elérni amit szerettek volna.

2015. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 elwera ***** válasza:
Egy szó Erről szól a státusz szimbólum. Azért státusz szimbólum egy drága óra, vagy egy BMW. Ezek nem kérkedni akarnak, hanem bizonyítani, hogy ebbe élnek, hogy lásd te is, hogy mijük van, hogy felnézz rájuk. Az más kérdés, hogy nem működik. Lehet ez a bizonyítani akarás, egyfajta kisebbségi érzés is a részükről. Kompenzálnak valamit ezzel.
2015. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pl. nem jelöltem be őket. Nem is tudok ezekről. Miért ismerősöd olyan ember, akinek nem is vagy hajlandó nagybetűvel írni a nevét? Persze az is más kérdés, hogy ha nagyon sértődős vagy, magadra is veheted. Félre ne érts, alapvetően igazad van: ezekkel a dolgokkal elég felszínes dolog pózolni. De én pl. Richie Samborát, a Bon Jovi együttes (volt) gitárosát követem Facebookon. Illetve Twitteren is fent van. Múltkor kiposztolta az összes gitárjának gyűjteményét, de nem gondolom, hogy a pénzével kérkedne. Mégis csak egy zenész.
2015. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy a Facebook kisbetűvel való írásán kívül és az ékezetek hiányán (ami szerintem nem hiba) kívül miért mondtad a 2.-nak, hogy nyelvtankönyvet kap? Nyelvészetből diplomáztam, de nem értem.
2015. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek írtam
2015. dec. 3. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Speciel az övében sem volt semmi hiba, csak közönséges.
2015. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!